Piotr Bolkowski odchodzi z Orli Wąsosz

Piotr Bolkowski żegna się z Orlą Wąsosz

Piotr Bolkowski żegna się z czwartoligową Orlą Wąsosz. Na razie nie wiadomo kto poprowadzi zespół w nowym sezonie.

 

Oto komplet beniaminków IV ligi na sezon 2018/19

Orla Wąsosz zajęła 12., ostatnie bezpieczne, miejsce w zakończonym w weekend sezonie zachodniej grupy IV ligi. W ostatniej kolejce zremisowała 1:1 w Ścinawie z Odrą. Trudno takie miejsce uznać za sukces, choć biorąc po uwagę liczbę kontuzji szczupłą kadrę, uniknięcie degradacji odzwierciedla możliwości wąsoszan.

 

Jak drużyna będzie wyglądała w przyszłym sezonie? Na razie nie wiadomo. Pewne jest natomiast – jak informuje fanpage klubu – że trenerem Orli nie będzie już Piotr Bolkowski. Nie jest to zaskoczenie, bowiem już zimą niepokojące wieści dochodziły z Wąsosza, według których części zawodników było nie po drodze ze szkoleniowcem. Ten został do końca rundy i wykonał zadanie.

 

Znamy siedmiu spadkowiczów z IV ligi. Górnik w zawieszeniu

Z zespołem żegna się również jej najbardziej doświadczony zawodnik i kapitan Krzysztof Kendzia, który postanowił zawiesić buty na kołku. Wkrótce powinniśmy poznać nazwisko nowego szkoleniowca.

 

1 thought on “Piotr Bolkowski żegna się z Orlą Wąsosz”

  1. Nie którzy zawodnicy po prostu nie powinni grać w tym klubie, trener bardzo dobrze zrobił skreślając kilku zawodników którzy psuli atmosferę w drużynie.
    Myślę że spokojnie znajdzie sobie o ile już nie znalazł nowego klubu min. 4 liga a kto wie może nawet 3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *