Polonia Środa Śląska - Czarni Jelcz-Laskowice

„Lewy” zawodnik w meczu o wszystko? Będzie „dogrywka” przy zielonym stoliku

Wiele wskazuje na to, że kwestia spadków z wrocławskiej klasy okręgowej nie została jeszcze rozstrzygnięta. Na boisku spadł Kolektyw Radwanice, ale ostatnie słowo będzie należało do DolZPN. Według Polonii Środa Śląska w drużynie Czarnych Jelcz-Laskowice mógł grać nieuprawniony zawodnik.

Ostatnia kolejka wrocławskiej okręgówki

Czarni Jelcz-Laskowice wygrali w Środzie Śląskiej z Polonią 2:0. Bramki w końcówce meczu strzelili Dominik Chruściel i Jakub Polanowski. Pod koniec spotkania kapitan gospodarzy zgłosił sędziemu, że w drużynie przeciwnika może grać zawodnik nieuprawniony do gry i chce jego sprawdzenia. Jak informuje fanpage Polonii, zawodnik nie zgłosił się do weryfikacji, a arbiter opisał całą sytuację w protokole.

Jeśli te informacje się potwierdzą, to werdykt może być tylko jeden – walkower dla Polonii. A to oznacza, że Czarni spadną z okręgówki, a uratuje się Kolektyw Radwanice. Na razie jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość na wyjaśnienie sytuacji przez związek.

Dwie bramki Firleja to za mało. II liga nie dla Ślęzy

Zobaczymy jak się sytuacja potoczy, ale jeśli spełni się dla Czarnych… czarny scenariusz to osobie odpowiedzialnej za wpuszczenie „lewego” zawodnika, trzeba będzie pogratulować nie lada… głupoty.

7 thoughts on “„Lewy” zawodnik w meczu o wszystko? Będzie „dogrywka” przy zielonym stoliku”

1. Nie ma takiego przepisu. Sędzia sprawdza na wniosek jednej z drużyn pred, w przerwie lub po meczu. Zależy, kiedy kapitan zgłosi chęc sprawdzania

1. Jeżeli zawodnik skończył mecz to ma prawo opuścić miejsce i jest wolnym zawodnikiem, obecnie sędziowie powinni sprawdzić przed spotkaniem obie drużyny. Skoro tego nie uczynili, a mecz się zakończył to zawodnik nie ma obowiązku czekać, tylko po prostu przebiera się i może robić co chce !!

1. NIestety, tak nie jest. Jesli kapitan drużyny przeciwnej zgłosi w trkacie II połowy chęć sprawdzenia zawodnika, to musi sie on stawić na weryfikacje

2. nie prawda jeśli zmuszą zawodnika wypadki losowe rodziny nikt nie jest wstanie zmusić żeby zawodnik czekał !!!!!!!!!!!! To nie jest liga zawodowa !!!!!!!!! tylko amatorska!!!!!!!! i nie pieprzcie takich gupot!!!!!!!

1. Bądźmy poważni… Jakie wypadki losowe muszą się wydarzyć, żeby zawodnik nie mógł zostać 5 minut dłużej? A jesli nawet, to ciekaw jestem jakie to przypadki losowe były w tym przypadku, że akurat nie mógł zostać zawodnik, co do którego bylo podejrzenie, że gra na lewo…