Polska – Senegal TRANSMISJA TV STREAM

Polska – Senegal TRANSMISJA TV STREAM 19.06. [Polska – Senegal godzina, gdzie oglądać na żywo?]

Polska – Senegal TRANSMISJA TV STREAM na mundialu Rosja 2018. Mecz Polska – Senegal już we wtorek, 19 czerwca. Gdzie oglądać transmisję meczu Polska – Senegal w telewizji oraz w internecie? POLSKA – SENEGAL GODZINA, POLSKA – SENEGAL TRANSMISJA TV NA ŻYWO, ONLINE, STREAM.

 

Polska – Senegal na żywo – online stream

Polska – Senegal TRANSMISJA TV STREAM. MŚ Rosja 2018. Mecz Polska – Senegal w Moskwie rozpocznie przygodę biało-czerwonych na mundialu. Mecz z Senegalem będzie kluczowy, trzeba zrobić wszystko aby go nie przegrać. Trener Adam Nawałka docenia przeciwnika, ale zapewnia, że biało-czerwoni mają na niego sposób. – Senegal jest groźnym przeciwnikiem i czeka nas bardzo trudne spotkanie, ale mamy swój pomysł na organizację gry w defensywie i przeprowadzanie akcji ofensywnych. Jestem przekonany, że optymalnie przygotowaliśmy się do mistrzostw świata – zapowiada.

 

– To boisko jednak zweryfikuje nasze plany i marzenia. Pierwszy mecz jest bardzo ważny i będzie kluczowy w kontekście kolejnych spotkań w fazie grupowej – powiedział na oficjalnej konferencji prasowej przed wtorkowym starciem z Senegalem na Otkrytije Arenie w Moskwie selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka.

 

Polska – Senegal na żywo – online stream

Wielu kibiców zadaje sobie pytanie „Czy zagra Kamil Glik?”. Znalazł się on w kadrze na mecz z Senegalem, ale wiele wskazuje na to, że nie zagra od pierwszego gwizdka sędziego.

 

– Kontuzja Kamila była bardzo poważna. Jego hart ducha, dążenie, by wrócić do kadry, jest wyjątkowe. Niejeden zawodnik przy takim urazie nie miałby szans. Charakter Glika jest jednak fantastyczny i dlatego ten piłkarz jest z nami na mistrzostwach świata. Każdego dnia w Soczi trenuje po kilkanaście godzin, aby jak najszybciej wrócić do pełni sprawności i formy. To przynosi efekty i Kamil będzie ćwiczył z całą drużyną podczas ostatniego treningu przed wtorkowym meczem. Czy zagra z Senegalem? Decyzję podejmiemy po zajęciach – wyjaśnił Adam Nawałka.

 

MŚ 2018: POLSKA – SENEGAL – KIEDY MECZ?

Mecz Polska – Senegal w grupie H na mistrzostwachświata w Rosji odbędzie się we wtorek, 19 czerwca 2018.

 

O KTÓREJ MECZ POLSKA – SENEGAL?

Pierwszy mecz biało-czerwonych na mundialu z Senegalem na MŚ 2018 rozpocznie się o godz. 17.

 

POLSKA – SENEGAL: TRANSMISJA TV, ONLINE, STREAM

Wszystko na temat transmisji meczu Polska – Senegal w telewizji oraz w interncie na następnej stronie.

 

https://twitter.com/LaczyNasPilka/status/1008789946486829056

 

Sparingi Polski przed MŚ 2018

  • Polska – Nigeria 0:1
  • Polska – Korea Południowa 3:2
  • Polska – Chile 2:2
  • Polska – Litwa 4:0

 

POLSKA – SENEGAL SKŁADY

Składy Polski i Senegalu pojawią się przed meczem, gdy trenerzy ogłoszą kogo desygnują do gry w pierwszym meczu obu ekip na mistrzostach.

 

POLSKA – SENEGAL KONFERENCJA PRZED MECZEM

Polska – Senegal TRANSMISJA TV STREAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *