KS Polkowice transfery

Rewolucja w Polkowicach. Dziewięciu zawodników odchodzi, kto ich zastąpi?

Z KS-em Polkowice żegna się aż dziewięciu zawodników. Wśród nich są gracze podstawowego składu. Przed nowym sezonem III ligi zespół czeka więc prawdziwa kadrowa rewolucja.

 

Apis wywiesił białą flagę. Foto-Higiena Gać w III lidze

W Polkowicach duży niedosyt po zakończonym sezonie III ligi. Podopieczni Enkeleida Dobiego mieli fantastyczny początek wiosny i w pewnym momencie wydawało się, że są głównym kandydatem do awansu do II ligi. Niestety, druga część wiosny, a zwłaszcza końcówka były znacznie gorsze i polkowiczanie zajęli ostatecznie dopiero 5. miejsce w tabeli.

 

Efekt jest taki, że w drużynie dojdzie do prawdziwej kadrowej rewolucji. Z zespołem żegna się aż 9 zawodników. W nowym sezonie w drużynie nie zagrają już: Damian Primel, Jakub Ostrowski, Wiktor Kobiela, Adrian Nowacki, Paweł Piotrowski, Wojciech Konefał i Kamil Zawadzki. Swoją przygodę z piłką na tym kończą również doświadczeni Ariel Sworacki oraz Krzysztof Ziemniak. Do tego trzeba dodać również, że do Chrobrego wraca wypożyczony do Polkowic Michał Bednarski.

 

Zmiana trenera III-ligowych rezerw Zagłębia Lubin

Kto ich zastąpi? Polkowiczanie zapowiadają, że cel na nowy sezon jest bez zmian – czyli walka o awans do II ligi. To oznacza, że zapowiada się wiele transferów do klubu. Pierwsze nazwiska mają pojawić się na początku lipca.

 

1 thought on “Rewolucja w Polkowicach. Dziewięciu zawodników odchodzi, kto ich zastąpi?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *