Polska – Kolumbia: Kiedy mecz? O której?

Polska – Kolumbia: Kiedy mecz? O której? [POLSKA – KOLUMBIA 24.06. TV, ONLINE, STREAM]

Polska – Kolumbia: Kiedy mecz? O której Polska – Kolumbia? Drugi mecz biało-czerwonych na MŚ Rosja 2018 już w niedzielę, 24 czerwca. Gdzie oglądać mecz Polska – Kolumbia? Transmisja TV, ONLINE, STREAMING Polska – Kolumbia.

 

Polska – Kolumbia na żywo – online stream

Polska – Kolumbia: Kiedy mecz? O której? Polska reprezentacja na inaugurację mundialu przegrała z Senegalem 1:2. Biało-czerwoni zagrali słabo, ale – co gorsza – stracili obie bramki po fatalnych, wręcz juniorskich błędach. – Nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem. Byliśmy dziś słabsi, co pokazuje wynik. Bezcelowe jest bronienie się na siłę jakimikolwiek statystykami, jak posiadanie piłki czy inne tego typu wytyczne. Najważniejsze w piłce nożnej są bramki, a w tym Senegal był dziś lepszy. Liczą się przede wszystkim punkty, a tych na razie nie mamy. Czekają nas jeszcze dwa spotkania i wierzę, że będziemy do nich doskonale przygotowani – powiedział po meczu trener Adam Nawałka.

Teraz najważniejszy jest mecz z Kolumbią, która niespodziewanie uległa Japonii 1:2. Dlatego mecz w Kazaniu będzie o być albo nie być dla obu drużyn. Kto przegra, na 99,9 proc. będzie się żegnał z mistrzostwami świata. Remis przedłuży szanse obu zespołów, ale wcale nie musi być dobry dla biało-czerwonych.

 

Polska – Kolumbia na żywo – online stream

Polska – Kolumbia: Kiedy mecz? O której? Dlatego bardzo ważne jest, by wygrać z Kolumbią. Biało-czerwonych z pewnością na to stać, ale muszą zagrać zdecydowanie lepiej niż w pierwszym meczu na MŚ 2018. Można się spodziewać, że selekcjoner dokona kilku zmian w wyjściowym składzie Polaków na ten mecz.

 

POLSKA – KOLUMBIA: KIEDY MECZ?

Drugi mecz biało-czerwonych na mundialu 2018 Polska – Kolumbia odbędzie się w niedziele, 24 czerwca 2018.

 

MECZ POLSKA – KOLUMBIA: O KTÓREJ?

Mecz Polska – Kolumbia w grupie H na MŚ 2018 rozpocznie się o godz. 20.00.

 

POLSKA – KOLUMBIA NA ŻYWO STREAMING, ONLINE

Wszystko na temat transmisji meczu Polska – Kolumbia w telewizji oraz w interncie na następnej stronie.

 

https://twitter.com/LaczyNasPilka/status/1009692392868532226

 

MECZ POLSKA – KOLUMBIA SKŁADY

Składy reprezentacji Polski i Kolumbii pojawią się przed meczem, gdy trenerzy ogłoszą kogo desygnują do gry w pierwszym meczu obu ekip na mistrzostach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *