Polska – Japonia kiedy? O której?

Polska – Japonia KIEDY? O KTÓREJ? [TRANSMISJA NA ŻYWO 28.06. TV, ONLINE, STREAM]

Polska – Japonia kiedy? O której? Ostatni mecz biało-czerwonych na mundialu w Rosji w czwartek, 28 czerwca. Gdzie oglądać mecz Polska – Japonia? Transmisja TV, ONLINE, STREAMING Polska – Japonia.

 

Polska – Japonia na żywo – online stream

Polska – Japonia Kiedy? O której? Nie tak miał wyglądać mundial dla biało-czerwonych. Nikt nie zakładał, że mecz z Japonią w Wołgogradzie będzie spotkaniem o honor. Niestety, Polacy już pożegnali się mistrzostwami i chodzi głównie o to, żeby choć na koniec zaprezentować się z dobrej strony.

 

– Jesteśmy w takim miejscu, a nie innym i zdajemy sobie doskonale sprawę, że zawiedliśmy wszystkich kibiców i samych siebie. Nie ma co gdybać, czy mecz byłby o awans, to i tak do spotkania musimy podejść odpowiedzialnie – powiedział Adam Nawałka na konferencji przed meczem Polski z Japonią.

 

Polska – Japonia na żywo – online stream

Polska – Japonia Kiedy? O której? – Jesteśmy w takim miejscu, a nie innym i zdajemy sobie doskonale sprawę, że zawiedliśmy wszystkich kibiców i samych siebie. Nie ma co gdybać, czy mecz byłby o awans, to i tak do spotkania musimy podejść odpowiedzialnie. Jutro zagramy o honor, radość kibiców. Jutro wszystkie ręce na pokład, musimy bardzo szybko się odbudować. Pod względem mentalnym z dnia na dzień wyglądamy coraz lepiej i wierzę, że jutro będzie to stan optymalny – dodał selekcjoner.

 

POLSKA – JAPONIA: KIEDY MECZ?

Ostatni mecz biało-czerwonych na mundialu 2018 Polska – Japonia odbędzie się w czwartek, 28 czerwca 2018.

 

MECZ POLSKA – JAPONIA: O KTÓREJ?

Mecz Polska – Japonia w grupie H na MŚ 2018 rozpocznie się o godz. 19.00.

 

POLSKA – JAPONIA NA ŻYWO STREAMING, ONLINE

Wszystko na temat transmisji meczu Polska – Japonia w telewizji oraz w interncie na następnej stronie.

 

PRAWDOPODOBNE SKŁADY POLSKA – JAPONIA

Japonia: Eiji Kawashima; Hiroki Sakai, Maya Yoshida, Gen Shoji, Yuto Nagatomo; Makoto Hasebe, Gaku Shibasaki; Genki Haraguchi, Shinji Kagawa, Takashi Inui; Yuya Osako

Polska: Łukasz Fabiański; Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Jan Bednarek; Bartosz Bereszyński, Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski, Maciej Rybus; Piotr Zieliński, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki

 

<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *