Miedź Legnica - Pogoń Szczecin na żywo

Miedź Legnica – Pogoń Szczecin na żywo TV, ONLINE, STREAM [TRANSMISJA 20.07. MIEDŹ – POGOŃ]

Miedź Legnica – Pogoń Szczecin na żywo TV, ONLINE, STREAM. Pierwszy mecz sezonu Lotto Ekstraklasy w sezonie 2018/19. Mecz Miedź – Pogoń w piątek, 20 lipca (20.07.2018) o godz. 18. Miedź Legnica – Pogoń Szczecin transmisja w telewizji oraz w internecie.

 

Miedź Legnica – Pogoń Szczecin: Transmisja na żywo

Na ten dzień w Legnicy czekali latami. W piątek, 20 lipca Miedź zadebiutuje w piłkarskiej ekstraklasie. Pierwszym, historycznym rywalem Miedzianki w najwyższej klasie rozgrywkowej będzie Pogoń Szczecin.

 

W Legnicy wierzą, że inauguracja będzie zwycięska. Trener Dominik Nowak na konferencji prasowej przed piątkowym spotkaniem przyznał, że jego drużyna jest dobrze przygotowana do sezonu w Lotto Ekstraklasie i będzie walczyć o jak najwyższe cele sportowe. – Cieszy mnie też fakt, że wszyscy zawodnicy są do mojej dyspozycji – mówił.

 

Miedź Legnica – Pogoń Szczecin: Transmisja na żywo

Szkoleniowiec Miedzi Legnica uważa, że Pogoń to wymagający rywal na początek sezonu. – Pogoń miała bardzo dobrą wiosnę. Wiemy także o lukach w tym zespole. Będziemy się starać je wykorzystać. Mamy nakreślony plan taktyczny. Wiemy także, że w tym meczu możemy liczyć na wsparcie naszej publiczności, która jest zawsze z nami. Tak naprawdę zawodnicy nie czują tego debiutu, ponieważ wielu już grało na tym poziomie. Widziałem po nich, że nie mogą się już doczekać tego spotkania – twierdzi trener Miedzi.

 

Arbitrem pierwszego spotkania w sezonie będzie Paweł Raczkowski.

 

Miedź Legnica – Pogoń Szczecin: Na żywo w TV i online live stream. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć transmisję ze spotkania Miedź – Pogoń 

Miedź – Pogoń: Trener Nowak przed meczem

MIEDŹ LEGNICA – POGOŃ SZCZECIN: TRANSMISJA NA ŻYWO

MIEDŹ – POGOŃ: GDZIE OGLĄDAĆ?

MIEDŹ LEGNICA – POGOŃ SZCZECIN: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *