Lechia Dzierżoniów - Foto-Higiena Gać 0:10 w sparingu

Lechia Dzierżoniów – Foto-Higiena Gać 0:10 w sparingu

W rozegranym w sobotę meczu sparingowym dwóch trzecioligowców Lechia Dzierżoniów uległa na własnym obiekcie Foto-Higienie Gać 0:10.

 

Wyniki weekendowych meczów kontrolnych [20 – 22 LIPCA]

Do wyników sparingów należy podchodzić z ostrożnością, ale rozmiar porażki trójkolorowych zaskakuje. Zwłaszcza że grali z beniaminkiem z tej samej ligi.

 

Oczywiście, zabrakło już nieobecnych w Dzierżoniowie Damiana Niedojada i Macieja Tomaszewskiego, ponadto z podstawowych graczy brakowało Barskiego, Korkusia, Juźwika i Paszkowskiego. Ponadto Zbigniew Soczewski testował kandydatów do gry w drużynie.

 

Tomaszewski i Skórnica nowymi zawodnikami Ślęzy Wrocław

Nie zmienia to faktu, że wynik trochę szokuje. Czy to zwiastun problemów Lechii, czy tylko wpadka na początku przygotowań, przekonamy się już wkrótce. Zwłaszcza że III liga rusza już za dwa tygodnie.

 

Co ciekawe, Foto-Higiena przed tym jak rozbiła dzierżoniowian, w sobotę rano pokonała GKS Kobierzyce 2:0. W meczu w Dzierżoniowie bramki dla gacian strzelali Janusz Gancarczyk – 3, Iegor Tarnov – 3, Dominik Wejerowski – 2 oraz dwóch zawodników testowanych.

 

fot. Maciej Salamon/lechia.infoddz.pl

źródło: własne, lechia.infoddz.pl

2 thoughts on “Lechia Dzierżoniów – Foto-Higiena Gać 0:10 w sparingu”

  1. Tragedia to jest tłumaczenie Lechii że testowani, że sparing. Kurde co sezon wszystkie drużyny grają sparingi, testują graczy ustawienia ale nie dostają 10-0! Byłem też na sparingu Bielawianki tam w drugiej połowie też połowa składu II drużyny i juniorzy i nie dostali 10-0.

    1. Co sezon łatanie zespołu. Mają w okolicznych klubach z niższych lig dobrych zawodników. Odszedł Niedojad, w Bielawiance jest Murilo, który strzelał jak na zawołanie, dlaczego jego nie testują? Z Orła Ząbkowice byli lechici: Maciejewski, Górski. Cegiełka też odpalił w Bielawiance. Polonia Świdnica, też ma kilku ciekawych zawodników. Lepiej testować niewiadomy szrot co zjeżdża wagonami do Dzierżoniowa. Ciężko będzie w tym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *