Zieloni Rakoszyce transfery

Nowy trener i duże wzmocnienie wicelidera B klasy. Cel – awans do A klasy

Zieloni Rakoszyce w minionym sezonie zajęli 2. miejsce w swojej grupie B klasy. W nowych rozgrywkach chcą wywalczyć awans do A klasy. Z nowym trenerem i sporym wzmocnieniem na pokładzie.

 

Podział wrocławskiej B klasy. Mniej grup i dużo zmian [MAPA]

Nowym trenerem Zielonych został Piotr Jobczyk. W ostatnim czasie prowadził m.in. takie zespoły jak Odra Malczyce, Polonia Środa Śląska czy Zjednoczeni Szczepanów. Dla Jobczyka będzie to zresztą powrót do Rakoszyc, bo już kiedyś prowadził miejscową drużynę.

 

„Na tą chwilę posiadamy wszystko, czego potrzebujemy by grać wyżej. Jedynym warunkiem jaki musimy spełnić to zaprezentowanie odpowiedniego poziomu sportowego. Mimo wszystko jesteśmy pewni siebie i dołożymy wszelkich starań by zrealizować wyznaczony cel” – czytamy na klubowym fanpage.

 

Duże zmiany w podziale na grupy wrocławskiej A klasy [MAPA]

Do walki o awans przydałyby się wzmocnienia. Takie będą, a na razie Zieloni ogłosili jeden transfer. A właściwie „powrót” do piłki.

 

Nowym graczem Zielonych został Sylwester Kurek. Jest on wolnym zawodnikiem, bowiem przez ponad rok nie grał w oficjalnych rozgrywkach. Wcześniej był zawodnikiem Polonia Środa Śląska. Ma na koncie również kilkadziesiąt meczów w III lidze w barwach Bystrzycy Kąty Wrocławskie, której jest wychowankiem.

 

W minionym sezonie Zieloni grali w grupie VIII wrocławskiej B klasy. Zajęli 2. miejsce ze stratą pięciu punktów do Polonii Jaksonów. Teraz będą występować w grupie 9., czyli „średzkiej”, która wydaje się być… mocniejsza od poprzedniej. O awans może być więc niezwykle trudno.

 

fot., źródło: Zieloni Rakoszyce facebook

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *