okręgowy Puchar Polski Wałbrzych

Rusza Puchar Polski w okręgach na Dolnym Śląsku [RUNDA WSTĘPNA, I RUNDA]

DolZPN ogłosił w środę pary rundy wstępnej Pucharu Polski w okręgu wrocławskim. Tym samym poznaliśmy już wszystkie pary pucharowe na Dolnym Śląsku.

 

Dolnośląskie sparingi. Wyniki meczów kontrolnych [25 – 29 LIPCA]

Niemal wszystkie mecze zaplanowano na środę, 15 sierpnia na godz. 16 lub 17. No chyba, że kluby dogadają się inaczej.

 

Wrocław – Runda Wstępna

  • KP 86 Borek Strzeliński – Foto-Higiena Błyskawica II Gać
  • GAP Ślęza (Lider Borów) – Olimpia Podgaj
  • Borowianka Borowa – Orzeł Pawłowice
  • Olimpia Bukowinka – Lotnik Twardogóra
  • Zryw Chociwel – Polonia Jaszowice
  • Dąb Dobroszyce – Barycz Milicz
  • KS Dziadowa Kłoda – LZS Solniki Małe
  • KS Gręboszyce – KS Łozina
  • Sokół Kaszowo – Błysk Kuźniczysko
  • KS Karszów – LKS Brożec
  • Tarant Krzyżowice – Błękitni Jerzmanowo
  • Zjednoczeni Łowęcice – LZS Osiek
  • Piast Lutynia – Parasol Wrocław
  • AP Oleśnica – Widawa Kiełczów
  • Puma Pietrzykowice – Ambrozja Bogdaszowice
  • Zieloni Rakoszyce – Polonia Bielany Wrocławskie
  • Odra Rzeczyca – Pogoń Miękinia
  • Błękitni Pustków Wilczkowski – WKS Wierzbice
  • WKS Wilczyce – Czarni II Minkowice Oławskie
  • Sokół Ujeździec Wielki – Plon Gądkowice
  • Płomień Wisznia Mała – Sparta Wrocław
  • Skra Wojnowice – Wratislavia Wrocław
  • Tomtex Widawa Wrocław – Błękitni Gniechowice
  • Różanka Wrocław – Szaluna Zębice
  • Polonia Grabowno Wielkie – Barycz Sułów
  • Czarni Chrząstawa – Moto Jelcz Oława
  • Orzeł Bukówek – Sokół Smolec
  • FC Pęcz – Orzeł Marszowice
  • Piast Nadolice – Czarni Jelcz-Laskowice
  • Świteź Wiązów – Nefryt Jordanów Śląski
  • Sokół II Marcinkowice – Polonia Wrocław
  • Tur Wrocław – Orzeł Sadowice
  • Burza Godzieszowa – KS Dobroszów
  • KS Łazy Wielkie – Orla Korzeńsko
  • Pogoń Syców – Zenit Międzybórz
  • Gromnik Kuropatnik – Korona Pęcz
  • Bór Oborniki Śląskie – Czarni Białków
  • Dolpasz Skokowa – Iskra Pasikurowice
  • Mechanik II Brzezina – Zjednoczeni Szczepanów
  • Polonia Jaksonów – Rapid Domaniów
  • Odra Malczyce – KP Brzeg Dolny
  • Victoria Orzeszków – Odra Lubiąż

 

Jelenia Góra – I Runda PP

  • Włókniarz Mirsk – wolny los
  • LZS Pisarzowice – Cosmos Radzimów
  • Bielany Biedrzychowice – Łużyce Lubań
  • LZS Zaręba – Włókniarz Leśna
  • Fatma Pobiedna – Granica Bogatynia
  • Górnik Węgliniec – Apis Jędrzychowice
  • LKS Ocice – Czarni Lwówek Śląski
  • LZS Janiszów – Piast Bolków
  • Bóbr Opawa – KS 1946 Chełmsko Śląskie
  • Kwisa Świeradów Zdrój – LZS Brzeźnik
  • LZS Łaziska – BKS Bobrzanie Bolesławiec
  • Karkonosze III Jelenia Góra – Bóbr Marciszów
  • Karkonosze II Jelenia Góra – Orzeł Wojcieszów
  • Victoria Jelenia Góra – Julia Szklarska Poręba
  • Orzeł Mysłakowice – Lotnik Jeżów Sudecki
  • Twardy Świętoszów – GKS Warta Bolesławiecka
  • GKS Iwiny – Pogoń Świerzawa
  • LKS Mierzwin – Leśnik Osiecznica
  • Olsza Olszyna Lubańska – Piast Wykroty
  • KS Maciejowa – Lechia Piechowice
  • Mitex Podgórzyn – Pogoń Wleń
  • Rybak Parowa – Nysa Zgorzelec
  • Orzeł Gościszów – Hutnik Pieńsk
  • GKS Gromadka – Chrobry Nowogrodziec
  • KS Łomnica – Olimpia Kamienna Góra
  • Sparta Zebrzydowa – Gryf Gryfów Śląski
  • KS Stare Jaroszowice – Victoria Ruszów
  • Budowlani Wojcieszów – Olimpia Kowary
  • WKS Pilchowice – Stella Lubomierz
  • LZS Stara Kamienica – Karkonosze Jelenia Góra
  • KS Pławna – Potok Karpniki
  • LZS Kotliska – GKS Tomaszów Bolesławiecki

 

Legnica – Runda Wstępna

  • Rataj Paszowice – Zadzior Buczyna
  • Amator Wierzchowice – Zawisza Serby
  • Orzeł Czerna – Chojnowianka Chojnów
  • Orzeł Mikołajowice – Zryw Kłębanowice
  • Płomień Michów – Pogoń Góra
  • Fortuna Obora – Górnik Lubin
  • Gwardia Białołęka – Dragon Jaczów
  • Czarni Golanka Dolna – Ikar Miłogostowice

 

Wałbrzych – I Runda PP

  • Polonia-Stal Świdnica LDJ – Włokniarz Głuszyca
  • Czarni Wałbrzych – KS Walim
  • Błękitni Słotwina – Górnik Nowe Miasto
  • Gwarek Wałbrzych – Iskra Witków
  • Herbapol Stanowice – Podgórze Wałbrzych
  • Unia Jaroszów – Orzeł Lubawka
  • Zagłębie Wałbrzych – Wierzbianka Wierzbna
  • Sudety Dziećmorowice – PUO Wiśniowa
  • Darbor Bolesławice – Victoria Świebodzice
  • Koliber Uciechów – Delta Słupice
  • LKS Gilów – Roztocznik
  • Zieloni Mokrzeszów – Zieloni Łagiewniki
  • Słowianin Wolibórz – Ślęza Ciepłowody
  • Polonia Ząbkowice – Dabro Bau Makowice
  • Górnik II Wałbrzych – Unia Bogaczowice
  • Karolina II Jaworzyna Śląska – Cukrownik Pszenno
  • Polonia-Stal Świdnica LDJM – Boxmet Piskorzów
  • Kłos Lutomia – Bielawianka II Bielawa
  • Zieloni Mrowiny – Step Tąpadła Wiry
  • Zamek Gorzanów – Pogoń Duszniki Zdrój
  • Unia Złoty Stok – Śnieżnik Domaszków
  • Odrodzenie Szalejów Dolny – KS Polanica Zdrój
  • Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Iskra Jaszkowa Dolna
  • Czarni Sieniawka – Inter Ożary
  • GLKS Kamiennik – LKS Bierkowice
  • Sudety Międzylesie – ATS Wojbórz
  • Łomniczanka Łomnica – Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Trojan Lądek Zdrój – Orlęta Krosnowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *