Foto-Higiena Gać transfery

Sześciu nowych graczy Foto-Higieny. I to jeszcze nie koniec

Foto-Higiena Gać, beniaminek III ligi, zaprezentował sześciu nowych, głównie młodych, zawodników. I to jeszcze nie jest koniec ruchów kadrowych przed startującym sezonem.

 

Dwa nowe transfery Ślęzy. Matusik zostaje na stałe

Najbardziej doświadczonym zawodnikiem w całej grupie jest 27-letni napastnik Łukasz Staroń. Wychowanek Łużyc Lubań ma na koncie 8 meczów w Ekstraklasie w barwach Widzewa Łódź (i jedną bramkę strzeloną przy Łazienkowskiej w Warszawie). Ma na koncie sporo spotkań na boiskach I i II ligi, a ostatni sezon spędził w niemieckiej Borussii Hildesheim.

 

Na zasadzie transferu definitywnego do Gac trafił również Kacper Stachowski. 19-letni defensywny pomocnik w minionym sezonie był podstawowym graczem rezerw Miedzi Legnica.

 

Kolejny z braci z Gancarczyków w Foto-Higienie Gać

Pozostali gracze trafili do beniaminka III ligi na zasadzie wypożyczenia. Bramkarz Adrian Mynarski w poprzednim sezonie był pierwszym bramkarzem Śląska Wrocław występującego w Centralnej Lidze Juniorów.

Środkowy obrońca Erwin Korsak ma 19 lat. Jest zawodnikiem Polonii Wrocław, ale ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w FC Academy Wrocław. Teraz na rok został wypożyczony do FHG.

 

Kolejnym nowym zawodnikiem jest Michał Hawryło, młodszy brat grającego w drużynie rezerw FHG – Łukasza. Michał w poprzednim sezonie występował w Śląsku Wrocław U-17.

 

Również ze Śląska wypożyczony został Szymon Krocz, 18-letni napastnik. W poprzedni sezon występował w Centralnej Lidze Juniorów.

 

Jak informuje facebookowy fanpage klubu, nie są to wszystkie transfery. Kolejne będą zaprezentowane, gdy zawodnicy zostaną zarejestrowani w DolZPN.

 

Źródło, fot.: foto-higienagac.futbolowo.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *