1. kolejka IV liga zachód

IV liga ruszyła w… Ruszowie. Chrobry II lepszy od beniaminka

Sezon rozpoczęli piłkarze IV ligi. W pierwszym meczu w grupie zachodniej (i w całym regionie) Victoria Ruszów uległa rezerwom Chrobrego Głogów 1:2.

Mała rewolucja w Jędrzychowicach. Apis zmienia strategię

Victoria Ruszów, beniaminek IV ligi, postawiła trudne warunki wzmocnionemu zawodnikami I zespołu Chrobremu Głogów. – To wyszarpane zwycięstwo, ale cieszy, że na samym początku już jest – powiedział na klubowej stronie Chrobrego trener Jakub Wolny.

Goście prowadzili już od 3 minuty po golu Seweryna Dybizbańskiego. Gospodarze wyrównali minutę później po trafieniu z rzutu karnego Semira Ahmeda. Szalę zwycięstwa na korzyśc gości przechylił w 66 min. doświadczony Przemysław Trytko.

– To był dość wyrównany mecz, gospodarze mocno się postawili. Było widać, że ten pierwszy występ po awansie jest dla nich bardzo ważny, prestiżowy – dodał trener Wolny.