okręgowy Puchar Polski Wałbrzych

Pierwsza runda Pucharu Polski na Dolnym Śląsku [WYNIKI]

Puchar Polski na Dolnym Śląsku – na środę, 15 sierpnia zaplanowano kilkadziesiąt meczów I rundy (lub rundy wstępnej jak to jest nazywane w niektórych okręgach) Pucharu Polski w sezonie 2018/19.

 

Stadion IV-ligowca niemal gotowy po gruntownej przebudowie

Na razie w meczach pucharowych wystąpią zespoły z A i B klasy. Wyjątkiem jest okręg jeleniogórski, gdzie w akcji zobaczymy również drużyny z okręgówki i IV ligi.

 

Wrocław – Runda Wstępna

  • KP 86 Borek Strzeliński – Foto-Higiena Błyskawica II Gać 0:3
  • GAP Ślęza (Lider Borów) – Olimpia Podgaj 4:5
  • Borowianka Borowa – Orzeł Pawłowice 1:5
  • Olimpia Bukowinka – Lotnik Twardogóra 0:4
  • Zryw Chociwel – Polonia Jaszowice 0:6
  • Dąb Dobroszyce – Barycz Milicz 0:1
  • KS Dziadowa Kłoda – Widawa II Solniki Małe 3:3
  • KS Gręboszyce – KS Łozina 2:1
  • Sokół Kaszowo – Błysk Kuźniczysko 0:7
  • KS Karszów – LKS Brożec 0:4
  • Tarant Krzyżowice – Błękitni Jerzmanowo 4:0
  • Zjednoczeni Łowęcice – LZS Osiek 1:2
  • Piast Lutynia – Parasol Wrocław 2:4
  • AP Oleśnica – Widawa Kiełczów 2:3
  • Puma Pietrzykowice – Ambrozja Bogdaszowice 0:4
  • Zieloni Rakoszyce – Polonia Bielany Wrocławskie 2:2, 4:5
  • Odra Rzeczyca – Pogoń Miękinia 1:2
  • Błękitni Pustków Wilczkowski – WKS Wierzbice 4:3
  • WKS Wilczyce – Czarni II Minkowice Oławskie 3:0 (wo.)
  • Sokół Ujeździec Wielki – Plon Gądkowice 0:4
  • Płomień Wisznia Mała – Sparta Wrocław 2:1
  • Skra Wojnowice – Wratislavia Wrocław 0:6
  • Tomtex Widawa Wrocław – Błękitni Gniechowice 3:0 (wo.)
  • Różanka Wrocław – Szaluna Zębice 10:0
  • Polonia Grabowno Wielkie – Barycz Sułów 0:3 (wo.)
  • Czarni Chrząstawa – Moto Jelcz Oława 0:14
  • Orzeł Bukówek – Sokół Smolec 3:6
  • FC Pęcz – Orzeł Marszowice 0:4
  • Piast Nadolice – Czarni Jelcz-Laskowice 1:0
  • Świteź Wiązów – Nefryt Jordanów Śląski 4:5
  • Sokół II Marcinkowice – Polonia Wrocław 5:1
  • Tur Wrocław – Orzeł Sadowice 1:5
  • Burza Godzieszowa – KS Dobroszów 5:1
  • KS Łazy Wielkie – Orla Korzeńsko 2:3
  • Pogoń Syców – Zenit Międzybórz 0:1
  • Gromnik Kuropatnik – Korona Pęcz 0:2
  • Bór Oborniki Śląskie – Czarni Białków 4:0
  • Dolpasz Skokowa – Iskra Pasikurowice 1:3
  • Mechanik II Brzezina – Zjednoczeni Szczepanów 2:0
  • Polonia Jaksonów – Rapid Domaniów 1:1, k 4:3
  • Odra Malczyce – KP Brzeg Dolny 4:3
  • Victoria Orzeszków – Odra Lubiąż 1:1

 

Jelenia Góra – I Runda PP

  • Włókniarz Mirsk – wolny los
  • LZS Pisarzowice – Cosmos Radzimów 2:5
  • Bielany Biedrzychowice – Łużyce Lubań 1:3
  • LZS Zaręba – Włókniarz Leśna 0:7
  • Fatma Pobiedna – Granica Bogatynia 1:3
  • Górnik Węgliniec – Apis Jędrzychowice 0:4
  • LKS Ocice – Czarni Lwówek Śląski 4:3
  • LZS Janiszów – Piast Bolków 0:1
  • Bóbr Opawa – KS 1946 Chełmsko Śląskie 4:6
  • Kwisa Świeradów Zdrój – LZS Brzeźnik
  • LZS Łaziska – BKS Bobrzanie Bolesławiec 2:5
  • Karkonosze III Jelenia Góra – Bóbr Marciszów 1:0
  • Karkonosze II Jelenia Góra – Orzeł Wojcieszów 4:4, 4:2
  • Victoria Jelenia Góra – Julia Szklarska Poręba 1:3
  • Orzeł Mysłakowice – Lotnik Jeżów Sudecki 2:4
  • Twardy Świętoszów – GKS Warta Bolesławiecka 1:6
  • GKS Iwiny – Pogoń Świerzawa 7:4
  • LKS Mierzwin – Leśnik Osiecznica 2:4
  • Olsza Olszyna Lubańska – Piast Wykroty 2:0
  • KS Maciejowa – Lechia Piechowice 4:3
  • Mitex Podgórzyn – Pogoń Wleń 0:1
  • Rybak Parowa – Nysa Zgorzelec 5:4
  • Orzeł Gościszów – Hutnik Pieńsk 4:2
  • GKS Gromadka – Chrobry Nowogrodziec 1:5
  • KS Łomnica – Olimpia Kamienna Góra 3:1
  • Sparta Zebrzydowa – Gryf Gryfów Śląski 1:4
  • KS Stare Jaroszowice – Victoria Ruszów 2:3
  • Budowlani Wojcieszów – Olimpia Kowary 0:6
  • WKS Pilchowice – Stella Lubomierz 1:1
  • LZS Stara Kamienica – Karkonosze Jelenia Góra 2:3
  • KS Pławna – Potok Karpniki 2:1
  • LZS Kotliska – GKS Tomaszów Bolesławiecki

 

Legnica – Runda Wstępna

  • Rataj Paszowice – Zadzior Buczyna 1:4
  • Amator Wierzchowice – Zawisza Serby
  • Orzeł Czerna – Chojnowianka Chojnów 2:4
  • Orzeł Mikołajowice – Zryw Kłębanowice 6:7
  • Płomień Michów – Pogoń Góra 2:3
  • Fortuna Obora – Górnik Lubin 2:6
  • Gwardia Białołęka – Dragon Jaczów 3:1
  • Czarni Golanka Dolna – Ikar Miłogostowice 6:4

 

Wałbrzych – I Runda PP

  • Polonia-Stal II Świdnica – Włokniarz Głuszyca 2:1
  • Czarni Wałbrzych – KS Walim 3:4
  • Błękitni Słotwina – Górnik Nowe Miasto 0:5
  • Gwarek Wałbrzych – Iskra Witków 1:2
  • Herbapol Stanowice – Podgórze Wałbrzych 2:1
  • Unia Jaroszów – Orzeł Lubawka 3:3, k. 4:3
  • Zagłębie Wałbrzych – Wierzbianka Wierzbna 2:1
  • Sudety Dziećmorowice – PUO Wiśniowa 1:2
  • Darbor Bolesławice – Victoria Świebodzice 4:6
  • Koliber Uciechów – Delta Słupice 1:5
  • LKS Gilów – Roztocznik 3:2
  • Zieloni Mokrzeszów – Zieloni Łagiewniki 1:2
  • Słowianin Wolibórz – Ślęza Ciepłowody 1:2
  • Polonia Ząbkowice – Dabro Bau Makowice 2:2, k. 1:3
  • Górnik II Wałbrzych – Unia Bogaczowice 3:1
  • Karolina II Jaworzyna Śląska – Cukrownik Pszenno
  • Polonia-Stal Świdnica LDJM – Boxmet Piskorzów 4:2
  • Kłos Lutomia – Bielawianka II Bielawa 2:3
  • Zieloni Mrowiny – Step Tąpadła Wiry 1:0
  • Zamek Gorzanów – Pogoń Duszniki Zdrój 0:5
  • Unia Złoty Stok – Śnieżnik Domaszków 3:1
  • Odrodzenie Szalejów Dolny – KS Polanica Zdrój
  • Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Iskra Jaszkowa Dolna 3:2
  • Czarni Sieniawka – Inter Ożary 3:0
  • GLKS Kamiennik – LKS Bierkowice 0:0
  • Sudety Międzylesie – ATS Wojbórz 3:1
  • Łomniczanka Łomnica – Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:3
  • Trojan Lądek Zdrój – Orlęta Krosnowice 4:4, 5:4

 

źródło: własne, 90minut.pl

3 thoughts on “Pierwsza runda Pucharu Polski na Dolnym Śląsku [WYNIKI]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *