Tarant Krzyżowice - KP 86 Borek Strzeliński

Dramatyczne sceny podczas inauguracji B klasy

44 minuty trwał mecz Tarantu Krzyżowice z KP 86 Borek Strzeliński. Później został przerwany, bowiem zasłabł jeden z kibiców. Niestety, nie udało się go uratować.

Siedem goli napastnika na inaugurację B klasy

W miniony weekend sezon rozpoczęło kilka grup wrocławskiej B klasy. W grupie VII Taran Krzyżowice podejmował KP 86 Borek Strzeliński. Do 44 minuty gospodarze prowadzili 4:0, wtedy spotkanie zostało przerwane.

Przy linii bocznej rozegrały się bowiem dramatyczne sceny. Zasłabł jeden z kibiców. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia w akcji ratunkowej pomagali również zawodnicy. Niestety, mimo godzinnej reanimacji kibica nie udało się uratować. Pan Kazimierz był znanym w lokalnym środowisku sympatykiem piłki nożnej, w przeszłości również zawodnikiem.