Polska - Irlandia bilety

Polska – Irlandia we Wrocławiu. Są jeszcze bilety [POLSKA – IRLANDIA BILETY]

Mecz Polska – Irlandia we Wrocławiu już we wtorek, 11 września. Są jeszcze bilety na spotkanie biało-czerwonych na Stadionie Wrocław. Polska – Irlandia bilety.

 

Polska – Irlandia: Transmisja mecz TV online

We wtorek, 11 września Polska reprezentacja rozegra pierwsze spotkanie pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka na własnym stadionie. Rywalem biało-czerwonych na Stadionie Wrocław będzie Irlandia. Wciąż można kupić bilety na mecz Polska – Irlandia.

 

W sobotę rano było jeszcze wolnych niemal 13 tysięcy biletów. Wciąć można kupić następujące wejściówki:

  • Kategoria I za 120 zł – 3900 miejsc
  • Kategoria II za 90 zł – 8900 miejsc
  • Kategoria III za 70 zł – pojedyncze miejsca

 

Polska – Irlandia: Gdzie oglądać?

Tymczasem na stadionie stadionie trwają przygotowania do wtorkowego meczu Polska – Irlandia. Porządku na obiekcie – zarówno w strefach zewnętrznych, wewnętrznych, jak i w strefie VIP – będzie pilnowało ok. 700 ochroniarzy i stewardów.

 

Polacy przystąpią do towarzyskiej potyczki z Irlandczykami po remisie 1:1 na Stadio Renato Dall’Ara w Bolonii z Włochami. Gola dla biało-czerwonych zdobył Piotr Zieliński, który świetnie wykończył dośrodkowanie Roberta Lewandowskiego. Trafieniem dla gospodarzy odpowiedział Jorginho, który skutecznie wykonał rzut karny. Debiutancki test ekipy Jerzego Brzęczka należy zaliczyć na duży plus. Jak będzie we Wrocławiu?

 

https://twitter.com/StadionWroclaw/status/1038068268156837889

fot. Impel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *