finały Region’s Cup 2019

UEFA Regions Cup. Dolny Śląsk jedzie do Toskanii na turniej eliminacyjny [TERMINARZ]

UEFA Regions Cup 2018/19. Wkrótce we włoskiej Toskanii reprezentacja Dolnego Śląska rozpocznie turniej eliminacyjny, którego stawką są finały mistrzostw Europy amatorów.

 

III liga. Ale postrzelali: Piast i Ślęza gromią, lider zdobywa Gać

Reprezentacja Dolnego Śląska w czerwcu została mistrz Polski amatorów, a w grudniu poznała rywali w turnieju kwalifikacyjnym, który w październiku odbędzie się we włoskiej Toskanii. Nasi zawodnicy trafili do grupy 8, w której zmierzą się z mistrzowskimi ekipami z Włoch, Szwajcarii oraz Mołdawii.

 

Pierwszy mecz reprezentacja Dolnego Śląska zagra we wtorek, 9 października. Turniej eliminacyjny zakończy się w poniedziałek 15 października.

 

Anteeksi Petteri… Niechciany Forsell wyrasta na czołową „10” ekstraklasy

Terminarz grupy VIII

  • Vaud (Szwajcaria) – Dolny Śląsk – 9 października, godz. 15
  • Dolny Śląsk – Ialoveni (Mołdawia) – 12 października, godz. 15
  • Dolny Śląsk – Toskania (Włochy) – 15 października, godz. 15

 

Mistrzowie ośmiu grup awansują do turnieju finałowego, który odbędzie się w 2019 roku na terenie jednego z finalistów. Obrońcą trofeum jest zespół Zagrzebia, który wygrał turniej finałowy Region’s Cup 2017.

 

Ze względu turniej we Włoszech, 3. grupa III ligi będzie pauzowała w weekend 13-14 października, bowiem większość kadrowiczów będzie zapewne reprezentowała barwy klubów trzecioligowych. W kadrze mogą oczywiście znaleźć się również piłkarzy z klubów z niższych lig. W reprezentacji mogą grać zawodnicy, którzy nigdy nie podpisali profesjonalnego kontraktu.

 

Wkrótce powinniśmy poznać kadrę Dolnego Śląska na turniej eliminacyjny.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *