IV liga strzelcy

Klasyfikacja strzelców IV ligi po 9. kolejkach

Za nami 9. kolejek na boiskach IV ligi. W czołówce klasyfikacji strzelców zarówno na wschodzie, jak i na zachodzie nie zaszły.

 

Dolny Śląsk – Vaud 3:1. Zwycięstwo na początek UEFA Regions Cup

Prowadzący na wschodzie Grzegorz Rajter z Prusic swojego dorobku nie powiększył, ale nie mógł, bo w meczu w Wałbrzychu nie zagrał z powodu kontuzji. Swoją przewagę nad Mathieu Scaletem jednak zachował, bowiem zawodnik Śląska II gola nie strzelił. W czołówce pojawiało się za to kilku nowych graczy.

 

Na zachodzie Roland Emeka z AKS-u Strzegom powiększył do dwóch bramek przewagę nad Bartoszem Hanieckim ze Złotoryi oraz Mateusz Baszak z Jędrzychowic.

 

Czołówka klasyfikacji strzelców (Wschód)

16 – Grzegorz Rajter Grzegorz (Orzeł Prusice);

8 – Mathieu Scalet (Śląsk II Wrocław);

7 – Kacper Rokicki (Sokół Marcinkowice);

6 – Maciej Kowalczyk (Piast Żerniki Wrocław),  Jakub Czternastek (Polonia Trzebnica), Maks Fryczkowski (Nysa Kłodzko), Michał Wróbel (Sokół Wielka Lipa), Tomasz Piątkowski (Orzeł Ząbkowice Śl.);

5 – Rafał Rybiński (Sokół Marcinkowice), Jacek Mądrzejewski (Sokół Marcinkowice), Przemysław Stasiak (Orzeł Prusice), Daniel Szczepan (Śląsk II Wrocław), Damian Chajewski (Górnik Wałbrzych), Mateusz Sobiesierski (Górnik Wałbrzych).

 

Czołówka klasyfikacji strzelców (Zachód)

9 – Roland Emeka (AKS Strzegom);

7 – Mateusz Baszak (Apis Jędrzychowice), Bartosz Haniecki (Górnik Złotoryja);

5 – Paul Filipowicz (Chrobry II Głogów), Przemysław Trytko (Chrobry II Głogów), Kamil Sadowski (AKS Strzegom), Jakub Bach (Chrobry II Głogów), Adrian Kulesza (BKS Bolesławiec), Tomasz Bieleń (Sparta Grębocice), Bartosz Poszelężny (Karkonosze Jelenia Góra), Adrian Wójcik (Orkan Szczedrzykowice).

 

źródło: laczynaspilka.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *