Polska - Łotwa transmisja TV online

Polska – Portugalia online TV [TRANSMISJA NA ŻYWO 11.10.2018]

Polska – Portugalia online TV. Mecz Polska – Portugalia już w czwartek, 11 października 2018). Gdzie oglądać na żywo mecz Ligi Narodów Polska – Portugalia? Sprawdź wszystko na temat transmisji meczu Polska – Portugalia w telewizji i w internecie – na żywo, online, live, stream.

 

Polska – Portugalia: Transmisja na żywo

Polska – Portugalia online TV. Już dziś, w czwartek 11 października odbędzie się drugi mecz biało-czerownych w ramach Ligi Narodów. Po remisie z Włochami podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się z mistrzem Europy – Portugalią.

 

Goście zagrają bez swojego najlepszego zawodnika Cristioano Ronaldo. – Szanujemy każdego rywala, wiemy, że Portugalia bez Ronaldo wygrała z Włochami. Ale gramy u siebie i chcemy wygrać – powiedziałe selekcjoner. – Obojętnie, w jakim zestawieniu wyjdą na mecz Portugalczycy, to będzie dobry zespół. Żałuję, że nie zagra Ronaldo, nie upatruję w jego braku jakiejś naszej szansy – powiedział z kolei Bartosz Bereszyński.

 

Polska – Portugalia: Transmisja na żywo

Trener Portugalczyków Fernando Santos z uznaniem wypowiadał się na przedmeczowej konferencji o biało-czerwonych. – Polska drużyna jest bardzo silna, ma nowego trenera. Oglądałem mecze Polaków z Włochami i Irlandią. Musimy zagrać na 100 procent, chcąc wygrać.

 

Odnosząc się do braku Ronaldo przyznał: – Najlepsi pozostają najlepszymi. Jutro go z nami nie będzie. Wierzę w tych zawodników, których powołałem. Zrobimy w czwartek wszystko, by wygrać. Cristiano na pewno do nas wróci.

 

https://twitter.com/LaczyNasPilka/status/1050094865193689088

 

Mecz Polska – Portugalia w Chorzowie już czwartek, 11 października 2018

Gdzie oglądać spotkanie w telewizji i internecie? Zobaczcie na następnej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *