Dolny Śląsk - Vaud

Dolny Śląsk – Ialoveni. Dziś drugi mecz na UEFA Regions Cup

W piątek, 12 października reprezentacja Dolnego Śląska rozegra drugi mecz w półfinałowym turnieju UEFA Regions Cup. Rywalem naszej drużyny będzie mołdawskie Ialoveni.

 

Dolny Śląsk – Vaud 3:1. Zwycięstwo na początek UEFA Regions Cup

W pierwszym meczu reprezentacja Dolnego Śląska wygrała ze Szwajcarami z Vaud 3:1, mimo że przegrywała od 8 min. 0:1. Końcówka należała jednak do naszej drużyny, która w ostatnich dwudziestu kilku minutach strzeliła 3 gole. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Magdziak, Kornel Traczyk oraz Marcin Buryło.

 

Dziś o godz. 15 podopieczni Jacka Opałki zmierzą się z Ialoveni. W pierwszej serii gier Mołdawianie przegrali z gospodarzami z Toskanii 1:4. Polacy z pewnością są faworytem meczu w Montecatini. Trzeba wygrać, a najlepiej dużą ilością goli, bowiem one mogą mieć na końcu znaczenie.

 

Transfer Piątka może oznaczać miliony dla naszych klubów

W drugiem meczu naszej grupy gospodarze z Toskanii zagrają ze reprezentacją Vaud. Zakładając, że wygrają ze Szwajcarami, a my pokonamy Mołdawian, to przed ostatnim meczem w poniedziałek i my, i Włosi, będziemy mieli komplet puntów. Od tego, kto będzie miał lepszy bilans bramkowy, będzie zależało kto będzie musiał wygrać, a której drużynie będzie wystarczał remis.

 

Przypomnijmy, że mistrzowie ośmiu grup awansują do turnieju finałowego, który odbędzie się w 2019 roku na terenie jednego z finalistów. Obrońcą trofeum jest zespół Zagrzebia, który wygrał turniej finałowy Region’s Cup 2017.

 

Fot. Andrzej Padewski Twitter

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *