Miedź - Śląsk TV ONLINE NA ŻYWO

Miedź – Śląsk TV ONLINE NA ŻYWO [TRANSMISJA 26.10.2018 GDZIE OGLĄDAĆ?]

Miedź Legnica – Śląsk Wrocław TV ONLINE NA ŻYWO. Mecz 13. Lotto Ekstraklasy Miedź – Śląsk w piątek, 26 października 2018. Derby Dolnego Śląska w Legnicy – gdzie oglądać transmisję na żywo?

 

Miedź – Śląsk transmisja na żywo

Miedź – Śląsk TV ONLINE NA ŻYWO. Spotkanie w Legnicy już w piątek. Obie drużyny w ekstraklasie spotkają się po raz pierwszy, nic jednak dziwnego skoro legniczanie w najwyższej klasie rozgrywkowej wystąpią po raz pierwszy w swej historii. Będą to przy okazji również derby Dolnego Śląska, który w ostatnich latach były tylko rywalizacją drużyn z Wrocławia i Lubina.

 

Co ciekawe, w dotychczasowych meczach derbowych w tym sezonie, Miedź wygrała z Zagłębiem, a lubinianie pokonali Śląsk. Jak teraz potoczy się spotkanie derbowe w Legnicy? O tym przekonamy się w piątkowy wieczór.

 

Miedź – Śląsk transmisja na żywo

Ciężko wskazać faworyta meczu Miedź – Śląsk. Ostatnie obie drużyny nie zachwycają. WKS po dwóch dobrych meczach z Piastem i Jagiellonią, kolejne dwa zagrał kiepsko przegrywając z Legia i Arką Gdynia. Miedzianka nie wygrała już od pięciu ligowych meczów, co więcej aż trzy razy w tym czasie schodziła z boiska pokonana.

 

– Każdy mecz jest ważny, nie tylko sobotni z Miedzią. Za chwilę będzie równie ważny Puchar Polski, potem Wisła Płock u siebie. Na pewno jednak starcie w Legnicy jest bardzo istotne, to derby, a my bo musimy zacząć punktować. Ale na tym meczu nie kończy się liga. Po sobotnim spotkaniu trzeba będzie nadal zdobyć bardzo wiele punktów, by zrealizować cel, który sobie założyliśmy – powiedział przed meczem trener Tadeusz Pawłowski.

KIEDY MECZ MIEDŹ – ŚLĄSK?

Mecz 13. kolejki Lotto Ekstraklasy odbędzie się w piątek, 26 października 2018. Początek spotkania w Legnicy o godz. 18.

 

Gdzie oglądać mecz Miedź – Śląsk w telewizji?

Spotkanie Miedź Legnica – Śląsk Wrocław na żywo w telewizji będzie można oglądać na antenie stacji Eurosport 2. Początek relacji od godz 17.30.

 

Miedź – Śląsk w internecie – online streaming

Mecz w Legnicy pomiędzy Miedzią i Śląskiem można obejrzeć również w internecie. Relacja online – streaming live – na stronie Europsortplayer oraz ipla.tv

 

  • 13. kolejka Lotto Ekstraklasy
  • Piątek, 26 października 2018
  • Miedź Legnica – Śląsk Wrocław
  • Godzina 18
  • Transmisja: Eurosport 2

 

https://twitter.com/_Ekstraklasa_/status/1055489164756553734

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *