1. kolejka IV liga zachód

IV liga zachód: Chrobry znów wygrywa. Emocje w Prochowicach

12. kolejka IV ligi zachód. Chrobry II wrócił na zwycięską ścieżkę. Prochowiczanka goniła Apis, ale nie zdążyła. Bez kibiców i bez goli w Bolesławcu.

Hit dla Sokoła, przerwana passa Polonii-Stali. Czołówka bez zmian

Lider z Głogowa w poprzedniej kolejce przegrał pierwszy mecz w sezonie. Po tygodniu Chrobry wrócił na zwycięską ścieżkę, choć w meczu z Orkanem Szczedrzykowice to goście pierwsi strzelili gola. Były to jednak miłe złego początki, bowiem jeszcze do przerwy głogowianie strzelili trzy gole. Bramki zdobyli Michał Borecki, Szymon Nowicki oraz Jakub Bach. Po przerwie wynik nie uległ już zmianie.

Wicelider ze Strzegomia tym razem pauzował. Tymczasem trzeci Górnik Złotoryja bez większych problemów uporał się ze Spartą Grębocice. Dwie bramki strzelił Marcin Baszczak, a po jednej dołożyli Mateusz Poparda i Bartosz Haniecki. Honorowe trafienie dla goście zanotował Łukasz Szuszkiewicz.

Przerwany mecz w Nowej Rudzie. Sędzia oblany napojem

Kontakt z czołówką utrzymała Odra Ścinawa, która skromnie pokonała u siebie Włókniarza Mirsk. Jedynego gola strzelił Dawid Seta. Był to 7 mecz bez porażki z rzędu ścinawian.

Trudne warunki Apisowi Jędrzychowice postawił u siebie beniaminek z Prochowic. Choć goście w pewnym momencie prowadzili już 3:0, to długimi fragmentami gracze Prochowiczanki walczyli jak równy z równym. Dopięli swego pod koniec meczu, kiedy zdobyli dwa gole autorstwa Piotra Kuli i Jarosława Popowczyka. Na doprowadzenie do remisu zabrakło już czasu.

W Ruszowie Victoria uległa Stali Chocianów 0:1. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Patryk Kozak w 80 min. spotkania.

W Bolesławcu BKS podejmował Karkonosze Jelenia Góra. Mecz odbył się bez udziału widzów. Może to i dobrze, bo padł bezbramkowy remis.

W meczu kończącym kolejkę Orla Wąsosz wygrała w Lubinie ze Spartą Rudna (tutaj właśnie rozgrywa mecze w roli gospodarza) 3:1.