Foto-Higiena Gać - Miedź II Legnica

Miłe złego początki. Foto-Higiena przegrała z rezerwami Miedzi II

W 14. kolejce III ligi Foto-Higiena Gać uległa rezerwom Miedzi Legnica 1:3, choć to gospodarze prowadzili 1:0.

Zmiana trenera w klubie ze wschodniej grupy IV ligi

Gospodarze bardzo dobrze weszli w mecz. Najpierw groźnie było po dwójkowej akcji Szymona Krocza z Januszem Gancarczykiem, który jednak został zablokowany przez Michała Pojaska. W 13 min. było już jednak 1:0. Dominik Wejerowski dopadł do piłki po akcji młodszego z braci Gancarczyków i umieścił ją w siatce.

Radość beniaminka nie trwała jednak długo. Cztery minuty później Marcina Gąsiorowskiego pokonał Mateusz Szczepaniak, który ma już na kocie 2 gole w Lotto Ekstraklasie.

FM19 już jest. 5 dolnośląskich klubów do wzięcia

11 minut później górą był golkiper Foto-Higieny, który obronił groźny strzał napastnika przyjezdnych. Gąsiorowski był zresztą wyróżniającym się zawodnikiem gospodarzy, broniąc jeszcze m.in. uderzenie Przemysława Porębskiego.

W 71 min. niezłą sytuację zmarnował Wejerowski, a kilka minut później Miedź II zadała dwa ciosy. Najpierw do siatki trafił Lucjan Zieliński, a w 85 min. wynik ustalił Marcin Garuch.

źródło: lajfy.com, fot. Andrzej Padewski Twitter