CLJ Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Derby juniorów dla Śląska. Rozstrzygnął piękny gol w ostatniej minucie [VIDEO]

Mimo że pogoda nie rozpieszczała, młodzi zawodnicy Śląska Wrocław i Zagłębia Lubin stworzyli w czwartek wieczorem ciekawe widowisko w hicie Centralnej Ligi Juniorów. Gospodarze wygrali 2:1 po golu w 94 min.

 

Zniszczył murawę, bo chciał potrenować poślizgi swoim BMW [FILM]

Miedziowi przyjechali na derby jako wicelider, Śląsk był 5. Trudno jednak wskazać było faworyta, bowiem wrocławianie mieli za sobą passę czterech zwycięstw z rzędu. Pierwsza połowa należała jednak do gości. Lubinianie swoją przewagę potwierdzili golem Daniela Dudzińskiego w 18 min.

 

Po zmianie stron mecz się wyrównał, a z czasem do głos coraz bardziej zaczęli dochodzić podopieczni Ryszarda Pietraszewskiego. W 53 min. wyrównał Aleksander Paluszek. Później obie drużyny próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale – mimo okazji – żadnej się tonie udało.

 

Co za gol w Wojewódzkiej Lidze Juniorów [VIDEO]

Aż do 94 min., kiedy wrocławianie mieli rzut wolny z około 23 metrów. Do piłki podszedł Marcin Szpakowski i uderzył idealnie nad murem, tuż obok słupka… Bartosz Matoga wyciągnął się jak struna, ale nie miał szans obronić tego strzału.

 

Śląsk wygrał 2:1 i przynajmniej do weekendowych meczów wskoczył na 3. miejsce w tabeli. Do wicelidera z Lubina traci jeden punkt.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *