Paweł Ulatowski Zenit Międzybórz

A klasa Wrocław: Zmiana trenera w Zenicie Międzybórz

Paweł Ulatowski przestał pełnić funkcję trenera pierwszej drużyny Zenitu Międzybórz – zdecydował zarząd klubu grającego we wrocławskiej klasie A.

 

Trener Orkana Szczedrzykowice przechodzi do Zagłębia

Paweł Ulatowski objął Zenita przed rundą wiosenną poprzedniego sezonu. Poprowadził zespół w 30 meczach o punkty, w których 21 zakończyło się zwycięstwem międzyborzan, 5 zostało przegranych, a 4 zostały zremisowane. Po rundzie jesiennej bieżących rozgrywek Zenit zajmuje 4. miejsce ze stratą 9 punktów do lidera z Sułowa.

 

Trener Ulatowski podsumował swoją roczną współpracę z klubem na fanpage’i Zenita:
Przejąłem drużynę, kiedy klub nie był w najlepszej sytuacji. Dzięki solidnej i profesjonalnej pracy udało mi się stworzyć zespół, który jest w stanie walczyć o najwyższe cele w swojej klasie rozgrywkowej. Budowa zespołu to jednak długofalowy proces, którego nie dano mi dokończyć. Mimo wszystko zamykam drzwi od szatni z podniesioną głową, zostawiając drużynę w bardzo dobrej kondycji. Wierzę, że nasza gra sprawiła choć odrobinę radości kibicom przychodzącym na stadion. Chciałem podziękować zawodnikom za zaangażowanie i wzorową atmosferę oraz wszystkim osobom szczerze oddanym piłce nożnej w Międzyborzu. Życzę wytrwałości w walce o ligowe punkty i wielu sukcesów.

 

fot., źródło: facebook Zenit

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *