Lechia Dzierżoniów transfery

Oskarów dwóch. Trzepacz i Majbroda w Lechii

Lechia Dzierżoniów nie tylko traci zawodników, ale pozyskuje nowych. W trójkolorowych barwach na wiosnę zobaczymy Oskara Trzepacza i Oskara Majbrodę.

 

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Machaj wrócił do Chrobrego

Do tej pory wieści płynące z Dzierżoniowa nie napawały optymizmem. Z klubem pożegnało się kilku graczy, a przyszłość kolejnych nie jest pewna. Na szczęście udało się również pozyskać nowych zawodników.

 

Klub oficjalnie potwierdził, że na wiosnę w barwach Lechii zobaczymy dwóch Oskarów – Trzepacza i Majbrodę. Obaj byli dotąd zawodnikami Piasta Żmigród, choć ten drugi jesień spędził na wypożyczeniu w IV-ligowym MKP Wołów, gdzie był jednym z wyróżniających się piłkarzy. Trzepacz, który jest napastnikiem, grał jesienią sporo, bo aż 15 meczów, ale przekładając to na minuty – 692 – już nie było tak dobrze. Dodał do tego tylko jednego gola.

 

Mączyński w Śląsku na 2,5 roku. Hit czy kit? [SONDA]

Wiele wskazuje na to, że do drużyny Zbigniewa Soczewskiego powrócą dwaj byli zawodnicy. Jak informuje strona lechia.infoddz.pl ostro w czasie przygotowań pracują Kamil Śmiałowski i Mariusz Paszkowski. Ten pierwszy miał ostatnio rozbrat z piłką, drugi był grającym trenerem w klasie A. Jeśli odbudują swoją formę, mogą okazać więcej niż uzupełnieniem składu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *