MKP Wołów sparingi

Zaległości w MKP Wołów? Prezes wyjaśnia: Nasz start nie jest zagrożony

Ostatnio pojawiło się kilka niepokojących doniesień z dolnośląskich klubów, które mogą mieć większe lub mniejsze kłopoty w rundzie wiosennej. Czy wśród może być MKP Wołów? Prezes uspokaja, że klub wychodzi na prostą po przejściowych problemach.

 

Miała być walka o okręgówkę, będzie wycofanie z ligi?

Zawodnicy MKP Wołów zamiast skupić się na treningu, martwią się zaległościami, które klub ma wobec nich. Zawodnicy skarżą się, że nie dostali stypendiów za październik i listopad oraz premii za dwa wygrane mecze. Jak powiedział jeden z nich, zawodnicy odmówili z tego powodu rozpoczęcia przygotowań do rundy wiosennej.

 

Prezes MKP potwierdza, że doszło do zatorów płatniczych, ale sprawa powinna zostać wkrótce załatwiona. – W dniu wczorajszym (w poniedziałek – przyp. red.) zostały uregulowane stypendia za jeden miesiąc oraz zaległe premie meczowe. W najbliższym czasie będzie uregulowany również ostatni miesiąc – mówi nam Bartosz Granat.

 

Polonia bez finansowania? Prezes podał się do dymisji. Zarząd odpowiada

Również plan przygotowań zespołu do rundy wiosennej we wschodniej grupie IV ligi nie jest według prezesa zagrożony.

 

– Przygotowania tak na prawdę zaczną się dopiero w tym tygodniu, a 80 proc. zawodników zapowiedziało, że w tym tygodniu pojawi się na treningach. Nasz start i walka o utrzymanie w IV lidze nie jest w żaden sposób zagrożony – dodaje Bartosz Granat.

 

Wszystko wskazuje więc na to, że sytuacja w klubie wraca do normy. Choć w najbliższej przyszłości nie obejdzie się bez zmian. 20 lutego bowiem odbędzie się walnego zebrania członków klubu, podczas którego możliwe są zmiany w zarządzie klubu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *