Śląsk II Wrocław

Rezerwy Śląska Wrocław pokazują w sparingach moc

Przebywający na obozie przygotowawczym zespół rezerw Śląska Wrocław rozegrał drugi sparing. Podopieczni Piotra Jawnego rozbili Ceramikę Opoczno 6:0.

Nowy podział IV ligi na grupy może być trudniejszy niż zwykle

Pierwsza połowa nie zapowiadała aż tak wysokiego rozstrzygnięcia, bowiem do przerwy było 0:0. Później trafiali Mikołaj Kotfas, Damian Błoński i zawodnik testowany. Dwie ostatnie bramki zdobył wracający po wielomiesięcznej przerwie Patryk Obiała, który na boisku pojawił się dopiero w 60 min. spotkania.

Ceramika, która w latach 90. XX wieku grała nawet na zapleczu ekstraklasy, teraz występuje z IV lidze łódzkiej. Podobnie jak wcześniejszy sparingpartner rezerw Śląska – Start Namysłów (opolska IV liga). Pod koniec stycznia wrocławianie wygrali z tym rywalem 5:1.