III liga

Do czterech razy sztuka. Ślęza wygrała z Gwarkiem i wróciła na podium

W pierwszym meczu 23. kolejki III ligi Ślęza Wrocław wygrała z Gwarkiem Tarnowskie Góry 2:0 i wróciła na ligowe podium.

Kolejne powołania na konsultację kadry przed finałami Region’s Cup

Ślęza grała w III lidze po raz czwarty. Dotąd ani razu nie udało jej się wygrać. Również na wiosnę podopieczni Grzegorza Kowalskiego prezentowali się słabiej od gości. Na szczęście liczby i statystyki nie grają, a na murawie to wrocławianie okazali się lepsi.

Choć łatwo nie było. Ślęza wyszła na prowadzenie zaraz po przerwie, kiedy bramkarza rywali pokonał Filip Olejniczak. Jedna z pierwszych akcji II połowy dała prowadzenie, a jedna z ostatnich ustaliła wynik meczu. Kidy do siatki trafił Adrian Repski. Wrocławianie wygrali 2:0 i wrócili na ligowe podium w 3. grupie III ligi.