Awanse i spadki 2018/19

Awanse i spadki 2018/19 na Dolnym Śląsku od III ligi do klasy A [SYMULACJA]

 

Okręgówka Wrocław

Awans

  • Moto Jelcz Oława
  • Polonia Środa Śląska

 

Spadek

Kolektyw Radwanice

Energetyk Siechnice

Strzelinianka Strzelin

 

Skład wrocławskiej okręgówki w sezonie 2019/20

  • Zachód Sobótka
  • Wiwa Goszcz
  • Czarni Jelcz-Laskowice
  • Orzeł Pawłowice
  • KS Żórawina
  • Mechanik Brzezina
  • Pogoń Oleśnica
  • GKS Kobierzyce
  • Parasol Wrocław
  • Widawa Bierutów
  • Olimpia Podgaj
  • MKP Wołów (spadkowicz)
  • Bór Oborniki Śląskie (awans A klasa Wrocław I)
  • Barycz Sułów (awans A klasa Wrocław II)
  • WKS Wierzbice (awans A klasa Wrocław III)
  • Orzeł Marszowice (awans A klasa Wrocław IV)

 

Okręgówka Wałbrzych

Awans

  • Pogoń Pieszyce
  • Zamek Kamieniec Ząbkowicki

 

Spadek

  • MKS Szczawno Zdrój
  • Zdrój Jedlina Zdrój
  • Górnik Boguszów Gorce
  • Sparta Ziębice

 

Skład wałbrzyskiej okręgówki w sezonie 2019/20

  • LKS Bystrzyca Górna
  • Włókniarz Kudowa Zdrój
  • Granit Roztoka
  • Victoria Tuszyn
  • Kryształ Stronie Śląskie
  • Wenus Nowice
  • Grom Witków
  • Piławianka Piława Górna
  • Skałki Stolec
  • Karolina Jaworzyna Śląska
  • Piast Nowa Ruda (spadkowicz)
  • Zjednoczeni Żarów (spadkowicz)
  • Nysa Kłodzko (spadkowicz)
  • Orzeł Lubawka (awans A klasa Wałbrzych I)
  • Płomień Makowice (awans A klasa Wałbrzych II)
  • Trojan Lądek Zdrój (awans A klasa Wałbrzych III)

 

Okręgówka Jelenia Góra

Awans

  • Lotnik Jeżów Sudecki
  • Gryf Gryfów Śląski

 

Spadek

  • Cosmos Radzimów
  • Chrobry Nowogrodziec
  • Piast Bolków
  • Hutnik Pieńsk

 

Skład jeleniogórskiej okręgówki w sezonie 2019/20

  • Nysa Zgorzelec
  • Włókniarz Leśna
  • Stella Lubomierz
  • Julia Szklarska Poręba
  • Łużyce Lubań
  • Piast Wykroty
  • Granica Bogatynia
  • Olimpia Kamienna Góra
  • Pogoń Świerzawa
  • GKS Warta Bolesławiecka
  • Cosmos Radzimów
  • Włókniarz Mirsk (spadkowicz)
  • Victoria Ruszów (spadkowicz)
  • Lechia Piechowice (awans A klasa Jelenia Góra I)
  • Czarni Lwówek Śląski (awans A klasa Jelenia Góra II)
  • Leśnik Osiecznica (awans A klasa Jelenia Góra III)

 

Okręgówka Legnica

Awans

  • KS Legnickie Pole
  • GKS Męcinka

 

Spadek

  • Chojnowianka Chojnów
  • Huta Przemków
  • Czarni Rokitki

 

Skład legnickiej okręgówki w sezonie 2019/20

  • Kuźnia Jawor
  • Konfeks Legnica
  • Iskra Kochlice
  • Zawisza Serby
  • Płomień Radwanice
  • Kaczawa Bieniowice
  • Odra Chobienia
  • Iskra Księginice
  • Zamet Przemków
  • Pogoń Góra
  • Zryw Kłębanowice
  • Sparta Grębocice (spadkowicz)
  • Górnik Lubin (awans A klasa Legnica I)
  • Mewa Kunice (awans A klasa Legnica II)
  • Przyszłość Prusice (awans A klasa Legnica III)
  • Gwardia Białołęka (awans A klasa Legnica I)

1 thought on “Awanse i spadki 2018/19 na Dolnym Śląsku od III ligi do klasy A [SYMULACJA]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *