UEFA Region's Cup

Powołania na konsultacje kadry przed finałami Region’s Cup. Na liście 43 zawodników

7 i 8 maja na stadionie Oławka we Wrocławiu odbędą się kolejne już konsultacje szkoleniowe reprezentacji Dolnego Śląska przed finałami UEFA Region’s Cup.

 

Mecze Dolnego Śląska w finałach UEFA Region’s Cup [TERMINARZ]

Na konsultacje, które będą trwały dwa dni, powołanie dostało 43 zawodników z 19 klubów od III ligi do okręgówki. Tą ostatnią reprezentuje m.in. Radosław Grzywniak z Olimpii Podgaj, jeden z najlepszych strzelców wrocławskiej klasy okręgowej.

 

Poniżej prezentujemy listy powołanych zawodników na poszczególne dni opublikowane przez DolZPN. Na obu znalazł się Mateusz Baszak z Apisu Jędrzychowice. 

 

Powołania na 7 maja

  • Mateusz Baszak – Apis Jędrzychowice
  • Damian Korkuś – Lechia Dzierżoniów
  • Paweł Słonecki – Lechia Dzierżoniów
  • Michał Orzechowski – Lechia Dzierżoniów
  • Grzegorz Borowy – Lechia Dzierżoniów
  • Ernest Terpiłowski – Lechia Dzierżoniów
  • Mateusz Jaros – Piast Żmigród
  • Maciej Badel – Piast Żmigród
  • Mateusz Magdziak – Górnik Polkowice
  • Wojciech Galas – Górnik Polkowice
  • Jakub Matlak – Zachód Sobótka
  • Jarosław Krawczyk – Orkan Szczedrzykowice
  • Dawid Domaradzki – AKS Strzegom
  • Marcin Buryło – Foto-Higiena Gać
  • Jakub Telatyński – Piast Żerniki
  • Adrian Puchała – Polonia Trzebnica
  • Sebastian Białasik – Polonia-Stal Świdnica
  • Robert Myrta – Polonia-Stal Świdnica
  • Norbert Walczak – Karkonosze Jelenia Góra
  • Igor Wargin – Sokół Wielka Lipa
  • Tobiasz Jarczak – GSK Mirków
  • Grzegorz Zygadło – GKS Mirków
  • Radosław Grzywniak – Olimpia Podgaj

 

Powołania na 8 maja

  • Mateusz Baszak – Apis Jędrzychowice
  • Grzegorz Kotowicz – Śląsk II Wrocław
  • Grzegorz Kazimierowicz – Śląsk II Wrocław
  • Adrian Sobczak – Śląsk II Wrocław
  • Michał Łazarowicz – Śląsk II Wrocław
  • Patryk Caliński – Śląsk II Wrocław
  • Adam Bońkowski – Nysa Kłodzko
  • Kacper Koziarz – Polonia-Stal Świdnica
  • Grzegorz Rajter – Orzeł Prusice
  • Łukasz Palmowski – Ślęza Wrocław
  • Adrian Repski – Ślęza Wrocław
  • Paweł Niemienionek – Ślęza Wrocław
  • Adrian Niewiadomski – Ślęza Wrocław
  • Maciej Tomaszewski – Ślęza Wrocław
  • Jakub Bohdanowicz – Ślęza Wrocław
  • Mateusz Kluzek – Ślęza Wrocław
  • Kornel Traczyk – Ślęza Wrocław
  • Mateusz Stempin – Ślęza Wrocław
  • Jakub Berkowicz – Ślęza Wrocław
  • Dawid Molski – Ślęza Wrocław
  • Szymon Lewkot – Ślęza Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *