Ale postrzelali. Snajperskie popisy zawodników Burzy i Błyskawicy

Osiem bramek w meczu? Nie ma problemu. Sześć goli w innym – w tym cztery w osiem minut? Nie ma sprawy. Oto mecze w niższych ligach.

Hit dla Pogoni, Zachód liderem. Derby gminy Siechnice na remis

Emocji i wyników na styku, a czasem spotkań jednostronnych i wygranych o wysokich rozmiarach – takich meczów nie brakuje w żadnej kolejce w niższych ligach. Ale wyczyny dwóch zawodników z ostatniego weekendu we wrocławskiej A i B klasie zasługują na szczególne uznanie.

Burza Godzieszowa walczy o awans do okręgówki w II grupie A klasy. W sobotę, w 20. kolejce, zmierzyła się z Plonem Gądkowice. Gospodarze wygrali 8:2, a bohaterem Burzy był Mateusz Słomski, który strzelił… wszystkie 8 goli.

Tragedia w Lubinie. Od ciosów nożem zginął młody piłkarz

Sporym wyczynem popisał się również Maciej Hamara z Lenartowic. Błyskawica zmierzyła się w niedzielę z Odrą Słup w IX grupe B klasy. Gospodarze nie okazali się zbyt gościnni i rozgromili rywala 13:1. Hamara strzelił w meczu 6 goli, czego cztery pierwsze trafienia w meczu zanotował w… osiem minut. Gole padały od 5 do 13 minuty spotkania.