Ślęza boiska na Kłokoczycach

Ślęza Wrocław rozpoczyna budowę kompleksu boisk na Kłokoczycach

Firma Dabro Bau zrealizuje piłkarską część inwestycji na Kłokoczycach, gdzie ma powstać kompleks sportowy Ślęzy Wrocław. Budowa rozpocznie się w najbliższych dniach, a wszystkie obiekty będą gotowe jeszcze tej jesieni.

 

Górnik może mrozić szampana, Lechia oswajać się ze spadkiem

Wkrótce na terenie budowy pojawiają się maszyny i rozpoczną się prace. Całość będzie gotowa do użytku jesienią tego roku. Na Kłokoczycach oprócz boisk otwartych z murawą sztuczną i naturalną powstanie boisko pod balonem, które będą dostępne o każdej porze, niezależnie od warunków pogodowych oraz pory roku. Docelowo boiska piłkarskie mają być częścią wielofunkcyjnego ośrodka treningowego – domu dla piłkarzy oraz koszykarek Ślęzy Wrocław.

 

– Cieszymy się, że Dabro Bau będzie realizował naszą inwestycję na Kłokoczycach. To renomowana firma, która znana jest z rzetelności i jakości wykonania. Poprzednie budowy tej firmy utwierdzają nas w przekonaniu, że obiekty będą bardzo dobrze wykonane i przez długie lata będą służyły nie tylko zawodnikom i zawodniczkom Ślęzy, ale i wszystkim mieszkańcom Wrocławia – powiedziała prezes zarządu Ślęzy Wrocław Katarzyna Ziobro.

 

OZPN Legnica pójdzie na wojnę z DolZPN

Dabro Bau to firma działająca na rynku od 2003 roku, która ma w swoim portfolio kilkanaście dużych inwestycji. W rodzinnej Świdnicy zbudowała obiekty przy ul. Ułańskiej i Wałbrzyskiej, a przede wszystkim stadion miejskiego OSiRu. Boisko oraz bieżnia lekkoatletyczna powstały także w Złotoryi. Jeżeli zaś chodzi o inwestycje w stolicy Dolnego Śląska, to Dabro Bau postawiło chociażby boiska wielofunkcyjne przy ul. Spółdzielczej, obiekt wielofunkcyjny przy ul. Częstochowskiej czy sztuczną murawę koło stadionu „Oławka” przy ul. Na Niskich Łąkach.

 

 

źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *