IV liga zachód

Radosny futbol i 10 goli w zaległym meczu IV ligi

W zaległym meczu 26. kolejki IV ligi zachodniej Prochowiczanka wygrała Orlą Wąsosz 6:4.

Tragedia w Lubinie. Od ciosów nożem zginął młody piłkarz

Przypomnijmy, że w pierwotnym terminie mecz został przełożony z powodu tragicznej śmierci juniora z Prochowic. Spotkanie odbyło się więc w środę, 29 maja. A że obie drużyny mogły być już pewne utrzymania się w IV lidze, zaprezentowały dość radosny futbol.

Po pierwszej połowie goście prowadzili 4:3, ale zaraz po przerwie Prochowiczanka wyrównała na 4:4. Rozstrzygnięcie padło w doliczonym czasie gry, kiedy gospodarze strzelili dwie bramki. Gole strzelali Łukasz Antosiewicz, Tomasz Wojciechowski – 2, Tomasz Cichocki, Mateusz Matulak i Piotr Kula oraz Jakub Stettler, Marcel Kopeć i Błażej Bojanowski – 2.