Czarni Białków - Bór Oborniki Śląskie

A klasa: Dreszczowiec dla lidera. Pięć goli Kamila Ramiączka

Wielkie emocje przeżywali w niedzielę kibice w Białkowie pod Środą Śląska, gdzie Czarni podejmowali lidera z Obornik Śląskich. Goście wygrali 5:4, a wszystkie gole strzelił Kamil Ramiączek.

Kontrowersje po meczu Górnik – Polonia. Skandal czy szukanie dziury w całym?

Bór walczy o awans do klasy okręgowej, Czarni o utrzymanie się w klasie A. Można było się spodziewać emocji, ale chyba mało kto się spodziewał, aż takich. Mecz w Białkowie odbył się w niedzielę, a w sobotę Odra Malczyce wygrała 5:1 z Pogonią Miękinia i wskoczyła na fotel lidera. Podopieczni Krystiana Januszewskiego musieli więc wygrać, by wrócić na 1. miejsce w tabeli.

Goście zaczęli zgodnie z planem. Po 20 minutach i dwóch golach Kamila Ramiączka prowadzili 2:0. Jeszcze w pierwszej połowie kontaktowego gola dla gospodarzu zdobył Grzegorz Herbuś, a zaraz po przerwie wyrównał Michał Bakalarz.

B klasa Wrocław. Wicemistrzowie walczą o awans [RANKING 02.06.]

Wtedy znów do akcji wszedł napastnik Boru i w pięć minut strzelił kolejne dwie bramki dla przyjezdnych. Ambitnie grający gospodarze w doliczonym czasie gry strzelili kolejne dwa gole (ponownie Herbuś i Patryk Węgrzyn), ale zostały one przedzielone 5. trafieniem Ramiączka. I to goście cieszyli się z jakże ważnych trzech punktów po końcowym gwizdku sędziego.

Do końca sezonu zostały 3 kolejki, a Bór ma punkt przewagi nad Odrą. W ostatnim meczu sezonu do Obornik Śląskich przyjedzie zespół z Malczyc. A Czarni? Wciąż walczą… Aktualnie tracą 3 punkty do strefy bezpiecznej.