Piast Gliwice - BATE Borysów

BATE Borysów – Piast Gliwice transmisja TV ONLINE na żywo [10.07.2019 GDZIE OGLĄDAĆ?]

BATE Borysów – Piast Gliwice transmisja. W środę 10 lipca odbędzie się mecz 1. rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów BATE Borysów – Piast Gliwice. Gdzie oglądać mecz BATE – Piast? Czy będzie transmisja w telewizji oraz w internecie?

 

BATE – Piast transmisja na żywo

BATE Borysów – Piast Gliwice w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Mistrza Polski powalczy drużyną, która pięciokrotnie występowało w fazie grupowej Champions League. Podopieczni Waldemara Fornalika przygodę z europejskimi pucharami rozpoczną od spotkania wyjazdowego. Od którego – co tu dużo mówić – będzie zależało bardzo wiele. Dobry rezultat w Borysowie da nadzieję gliwiczanom na awans do II rundy kwalifikacyjnej.

 

Z pewnością Piast nie jest faworytem środowego meczu. Ale trener Fornalik ma nadzieję na korzystny rezultat. – Ciągle powtarzam, że jeżeli będziemy w podobnej formie jak w trakcie trwania poprzedniego sezonu, to jesteśmy w stanie sprawić niespodziankę. Taka jest piłka. W ostatnich rozgrywkach też nikt nie myślał, że Piast może zostać mistrzem Polski, tu również liczę na niespodziankę – zapowiada na klubowej stronie Piasta.

 

BATE – Piast transmisja na żywo

Przed nowym sezonem i startem w eliminacjach Ligi Mistrzów, w Piaście nie doszło do wielu zmian kadrowych. Odszedł jedynie Tomasz Jodłowiec, który był wypożyczony z Legii Warszawa, zabraknie również Aleksandara Sedlara, który przedłużył kontraktu z klubem.

 

Wśród nowych zawodników warto wspomnieć Daniego Aquino, który kiedyś przewijał się przez rezerwy Atletico Madryt. Doszli również Sebastian Milewski z Zagłębia Sosnowiec oraz Tomas Huk z Dunajskiej Stredy. Czyt to wystarczy na mistrza Białorusi?

 

Kiedy mecz BATE – Piast?

Mecz BATE Borysów – Piast Gliwice odbędzie się w środę, 10 lipca 2019 roku. 

 

O której mecz BATE – Piast? 

Spotkanie I rundy kwalifikacyjnej BATE Borysów – Piast Gliwice rozpocznie się o godz. 19. 

 

Gdzie oglądać transmisję meczu BATE – Piast?

Wszystko na temat transmisji w telewizji oraz w internecie meczu BATE – Piast na następnej stronie. 

 

https://twitter.com/PiastGliwiceSA/status/1148512211884793858?s=20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *