Wisła Kraków - Śląsk Wrocław transmisja

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław transmisja TV ONLINE NA ŻYWO (Gdzie oglądać 20.07.?)

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław transmisja TV ONLINE NA ŻYWO. 1. kolejka PKO Ekstraklasy w sobotę, 20 lipca. Gdzie oglądać mecz Wisła – Śląsk na żywo?

 

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław: Transmisja na żywo

Nowy sezon to zawsze nowe nadzieje. Tym razem kibice Śląska Wrocław dość realistycznie podchodzą do szans swoich ulubieńców. Być może nawet za bardzo… Ale ostatnie lata sprawiły, że wolą chuchać na zimne. W końcu, jak się rozczarować, to… miło.

 

Śląsk Wrocław rozpocznie sezon od wyjazdowego meczu z Wisłą Kraków. Przeciwnik trudny, ale z pewnością w zasięgu wrocławian. Zważywszy na ciężki kalendarz na początku sezonu, dobrze by było aby z Krakowa wrócić z punktami. – Pracuję w Polsce pół roku i już dwa razy graliśmy w Krakowie z Wisłą. Pamiętam te spotkania. Drugi mecz był z gatunku „o życie”. Nasza sytuacja w tabeli była bardzo zła i zdobyty punkt pozwolił nam wziąć trochę oddechu. Był pierwszym sygnałem w kierunku utrzymania. Mamy duży respekt do Wisły. To drużyna, która ma jakość, doświadczenie i dobrą atmosferę na stadionie – mówi Vitezslav Lavička, trener Śląska.

 

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław: Transmisja na żywo

Przed nowym sezonem największa zmiana zaszła w ataku Śląska. Odeszli weterani Marcin Robak i Arkadiusz Piech, doszedł Hiszpan Erik Exposito. Ponadto szkoleniowiec ma dyspozycji Daniela Szczepana oraz nastolatków – Sebastiana Bergiera oraz Piotra Samca-Talara. Czy będzie kim straszyć ligowych rywali?

 

– W zeszłym sezonie to Robak strzelał gole dla Śląska, już go z nami nie ma, ale są inni zawodnicy, którzy muszą pokazać liczby. Mamy nowych napastników, skrzydłowych i teraz muszą pokazać swoją jakość i efektywność. Podczas okresu przygotowawczego pracowali bardzo dobrze – mówi szkoleniowiec WKS-u.

 

10. ostatnich meczów Wisła – Śląsk

  • Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 1:1
  • Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 1:0
  • Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 0:1
  • Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 3:1
  • Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 0:2
  • Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 1:0
  • Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 1:5
  • Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 1:1
  • Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 1:0
  • Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 4:2

 

https://twitter.com/SlaskWroclawPl/status/1152169442643779584?s=20

20.07.2019. Wisła Kraków – Śląsk Wrocław: Transmisja w telewizji oraz w internecie. Na następnej sprawdźcie, gdzie można zobaczyć transmisję ze spotkania Wisła – Śląsk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *