Zorza Wilkszyn szuka trenera

Mają apetyt na awans do A klasy. Szukają ambitnego trenera

Występująca w IX grupie wrocławskiej B klasy Zorza Wilkszyn poszukuje trenera. Cel – awans do klasy A.

 

Wytrwali cztery mecze w sezonie. Po 0:18 dali sobie spokój

„Każdy, kto jest blisko naszej drużyny widzi, że zrobiliśmy w ostatnich miesiącach ogromny postęp. Do drużyny dołączyli zawodnicy, którzy znacząco wpływają na dobrą postawę zespołu w rozgrywkach. Zarząd zapoczątkował współpracę z wieloma firmami, które wspierają nasz zespół finansowo. Organizacja w klubie ulega znacznym zmianom na lepsze” – czytamy na fanpage klubu.

 

Problem w tym, że Zorza od dwóch tygodni nie ma trenera. „Jeżeli posiadasz licencję trenerską i jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej drużyny, zadzwoń lub przyjdź zobaczyć jak trenujemy i gramy. Treningi mamy aktualnie we wtorki i czwartki na orliku w Wilkszynie o godzinie 19” – zachęcają w klubie.

 

Nie żyje Władysław Tronina. Kierownik – legenda

Zainteresowani mogą kontaktować się z prezesem pod nr tel. 883 658 283.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *