Konfeks Legnica - Gwardia Białołęka

Przegrywali 0:1, ale odrobili straty… z nawiązką. Strzelili 7 goli w 13 minut

Mecz Konfeks Legnica – Gwardia Białołęka z pewnością przejdzie do historii. Może nie światowego futbolu, ale z pewnością dolnośląskiego.

IV liga zachód. Apis i Chrobry II znaleźli pogromców. Został tylko AKS

W 9. kolejce legnickiej okręgówki Konfeks Legnica podejmował Gwardię Białołękę. Gospodarze byli faworytami, ale długo nie potrafili sforsować szyków defensywnych przyjezdnych. Co więcej to Gwardia wyszła na prowadzenie.

Goście prowadzili 1:0 do 62 minuty. Prowadzenia jednak nie utrzymali. Jednak to, co stało się w kolejnych minutach z pewnością przejdzie do historii lokalnego futbolu. W ciągu kolejnych 13 minut zawodnicy Konfeksu strzelili… siedem goli! Ostatecznie gospodarze wygrali 7:1. Gola dla gości zdobył Maciej Ćwik. Dla gospodarzy trafiali: Tomasz Dubowski – 3, Maciej Swędzikiewicz, Kamil, Adrian Szpak oraz Paweł Przerywacz.