Pogoń Oleśnica - Odra Malczyce

Niewiarygodna końcówka w Oleśnicy! Pogoń wygrywa z Odrą

Tego meczu z pewnością kibice Pogoni Oleśnica i Odry Malczyce długo nie zapomną. W ostatnich minutach padły cztery gole, a prowadzenie dwa razy się zmieniło.

Hit dla Polonii-Stali. II połowa opóźniona przez wybryk pseudokibiców

Dramatyczne końcówki w meczach niższych lig zdarzają się co kilka kolejek. Ale takiego zwrotu akcji jak w meczu Pogoń Oleśnica – Odra Malczyce dawno nie było. Gospodarze prowadzili od 18 min. po golu Michała Hałapacza, ale szybko – po 7 minutach wyrównał z rzutu karnego Paweł Strożek.

W 54 min. Hałapacz znów wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Do 88 min. gospodarze prowadzili 2:1, ale wtedy ponownie wyrównał Strożek. Koniec emocji? Wręcz przeciwnie. W 92 min. arbiter po raz kolejny wskazał na jedenasty metr w polu karnym gospodarzy, a jednego z graczy Pogoni wyrzucił z boiska. Po chwili Paweł Strożek pokonał Mateusza Salamagę, dzięki czemu skompletował hat-tricka, a Odra wyszła na prowadzenie 3:2.

Dolnośląscy mistrzowie Europy polecą do USA. Zagrają z gospodarzami

Mija kolejna minuta i gospodarze – a konkretnie Adam Ciszewski – wyrównują po rzucie wolnym. Piłka wędruje na środek. Rozpoczęcie gry, gracze Pogoni przejmują piłkę i przeprowadzają jeszcze jeden atak. Efekt? W 94 min. Sławomir Kopek strzela gola na 4:3.

1 thought on “Niewiarygodna końcówka w Oleśnicy! Pogoń wygrywa z Odrą”

1. Na pohybel sędziemu głównemu któremu nie udało się wypaczyć wyniku.Tak słabego sędziego w Oleśnicy jeszcze nie było.Do b klasy po nauki panie sędzio.