Olimpia Podgaj “wraca” do A klasy

Olimpia Podgaj, która na kilka dni “wyleciała” z wrocławskiej A klasy, ponownie do niej wróciła. Przynajmniej wszystko na to wskazuje.

 

Orzeł Prusice rośnie w siłę. Te nazwiska robią wrażenie

Jedna z największych zagadek małych lig w okręgu wrocławskim wydaje się być rozwiązana. Na początku lipca sporo zamieszania wywołała informacja, że do rozgrywek nie zgłosiła się Olimpia Podgaj, czyli uznany klub z rejonu strzelińskiego. Wszystko wskazuje na to, że zagadka się wyjaśniła.

 

Już w ostatnich dniach dochodziły informacje, że klub wysłał zgłoszenie do rozgrywek faksem już w połowie czerwca. Trudno odgadnąć, co było przyczyną faktu, że w związku tego nie odnotowano. Wczoraj z profilu prezesa Andrzeja Padewskiego zniknęła informacja z podziałem grup A klasy, który nie uwzględniał Olimpii.

 

A klasa Wrocław. Podział na grupy (MAPA)

Dziś portal dolpilka.pl pokazał nowy podział na grupy. W IV grupie jest już Olimpia Podgaj, która do A klasy “wróciła” kosztem KS Dobroszów. Drużyna spod Oleśnicy była piątym wiceliderem z rozgrywek B klasy i wygląda na to, że przedwcześnie cieszyła się z awansu. No chyba, że dojdzie znów do jakichś roszad, wtedy KS będzie pierwszym w kolejce “oczekujących”.

 

Ze względu na fakt, Olimpia trafiła do grupy IV, a KS Dobroszów był w III – to z grupy IV do III przesunięta została Burza Chwalibożyce. Nowy podział (pamiętajmy, że wciąż nieoficjalny) można zobaczyć na naszej zaktualizowanej mapie czterech grup wrocławskiej klasy A.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.