Olimpia Podgaj “wraca” do A klasy

Olimpia Podgaj, która na kilka dni “wyleciała” z wrocławskiej A klasy, ponownie do niej wróciła. Przynajmniej wszystko na to wskazuje.

 

Orzeł Prusice rośnie w siłę. Te nazwiska robią wrażenie

Jedna z największych zagadek małych lig w okręgu wrocławskim wydaje się być rozwiązana. Na początku lipca sporo zamieszania wywołała informacja, że do rozgrywek nie zgłosiła się Olimpia Podgaj, czyli uznany klub z rejonu strzelińskiego. Wszystko wskazuje na to, że zagadka się wyjaśniła.

 

Już w ostatnich dniach dochodziły informacje, że klub wysłał zgłoszenie do rozgrywek faksem już w połowie czerwca. Trudno odgadnąć, co było przyczyną faktu, że w związku tego nie odnotowano. Wczoraj z profilu prezesa Andrzeja Padewskiego zniknęła informacja z podziałem grup A klasy, który nie uwzględniał Olimpii.

 

A klasa Wrocław. Podział na grupy (MAPA)

Dziś portal dolpilka.pl pokazał nowy podział na grupy. W IV grupie jest już Olimpia Podgaj, która do A klasy “wróciła” kosztem KS Dobroszów. Drużyna spod Oleśnicy była piątym wiceliderem z rozgrywek B klasy i wygląda na to, że przedwcześnie cieszyła się z awansu. No chyba, że dojdzie znów do jakichś roszad, wtedy KS będzie pierwszym w kolejce “oczekujących”.

 

Ze względu na fakt, Olimpia trafiła do grupy IV, a KS Dobroszów był w III – to z grupy IV do III przesunięta została Burza Chwalibożyce. Nowy podział (pamiętajmy, że wciąż nieoficjalny) można zobaczyć na naszej zaktualizowanej mapie czterech grup wrocławskiej klasy A.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *