Liga Europy, Lotto Ekstraklasa, I liga – plan transmisji w TV

Lotto Ekstraklasa, I liga oraz Liga Europy – transmisje z udziałem dolnośląskich drużyn można obejrzeć na żywo w telewizji lub internecie w najbliższych dniach. Podpowiadamy, gdzie obejrzeć spotkania Zagłębia, Śląska oraz Chrobrego.

 

Nie wszystkich ucieszy transfer Piotra Zielińskiego do Napoli

Mecze swojej drużyny najlepiej oglądać na żywo na stadionie. Nie zawsze jest to jednak możliwe, zwłaszcza gdy spotkanie jest rozgrywane na wyjeździe. Wszystkie mecze ligowe oraz w europejskich pucharach można jednak zobaczyć na żywo w telewizji oraz internecie. Podobnie jak niektóre mecze w I lidze oraz w Pucharze Polski.

 

O transmisjach telewizyjnych z udziałem dolnośląskich drużyn informujemy od końca lipca również na blogu. Jakie mecze w nadchodzących dniach będzie można obejrzeć na szklanym ekranie oraz w internecie? Sprawdźcie poniżej.

 

Transmisje meczów Zagłębia, Śląska i Chrobrego

Sporo emocji czeka nas już w czwartek – Zagłębie Lubin zagra rewanżowy mecz w Lidze Europy z duńskim SonderjyskE. W sobotę w Lotto Ekstraklasie Śląska Wrocław zagra z Lechią Gdańsk. W niedzielę w Lotto Ekstraklasie ponownie zobaczymy Miedziowych, którzy podejmą Pogoń Szczecin. W I lidze transmitowany natomiast będzie mecz Chrobrego Głogów z GKS-em Katowice.

 

Wszystkie te spotkania będzie można obejrzeć w telewizji oraz w internecie:

 

SonderjyskE – Zagłębie Lubin

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk

Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin

Chrobry Głogów – GKS Katowice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.