IV liga dolnośląska wschód: Sparingi, transfery, szanse (SONDA)

IV liga wschód (grupa wrocławsko-wałbrzyska) rozpoczyna sezon w połowie sierpnia (13/14 sierpnia). Przygotowania czwartoligowców są na ostatniej prostej. Dziś sprawdzany, w jakiej formie są drużyny, jaki przeprowadziły transfery i o co powalczą w nowym sezonie.

 

Awanse i spadki w sezonie 2016/17 na Dolnym Śląsku

To historyczny sezon w IV lidze. Ze względu na reformę III ligi (i obawy o spadek wielu drużyn – ostatecznie spadło 5), władze związku, przy akceptacji większości klubów zainteresowanych klubów, zdecydowały o podziale IV ligi na dwie grupy. Ostatecznie stanęło na podziale wschód (grupa wrocławsko-wałbrzyska) i zachód (grupa jeleniogórsko-legnicka).

 

Nie brakuje głosów, że w wyniku podziału, spadnie (a przy okazji mocno się rozwarstwi) poziom rozgrywek w IV lidze. Grać będą ze sobą w końcu niedawni III-ligowcy i drużyny, które w okręgówce zajęły 3. czy 4. miejsce.

 

Wszystko o IV lidze wschód – SPARINGI, TRANSFERY, SZANSE

Czy to słuszne obawy czy na wyrost – przekonamy się, gdy ruszy sezon. Dziś pod lupę bierzemy wschodnią grupę IV ligi. Sprawdzamy w jakiej formie są poszczególne zespoły (sparingi) i jakie poczyniły ruchy kadrowe. Oceniamy szanse w nowym sezonie.

 

Wszystko o przygotowaniach czwartoligowców można przeczytać na następnej stronie – KLIKNIJ W TEN LINK

 

A kto według Was podbije IV ligę? Głosujcie w sondzie poniżej. Można wskazać 3 drużyny.

[socialpoll id=”2379501″ path=”/polls/2379501″ width=”350″]

2 thoughts on “IV liga dolnośląska wschód: Sparingi, transfery, szanse (SONDA)

  1. Powinniście podpisać że źródłem jest słowo sportowe i dolpilka.pl. O transferach niktórych klubów nie mogliście wiedzieć bo tylko słowo i dolpilka dostała informacje o nich. Działam w tych klubach więc wiem. Kradniecie komuś pracę!

    1. Muszę pana zmartwić. Ze Słowa Sportowego ani dolpilka.pl żadna informacja nie jest wzięta. Zresztą, na temat IV ligi 99 proc. informacji w Słowie to są informacje ze stron internetowych klubów. To również moje źródło – strony i fanpage klubów. Więc, mocno pan przestrzelił. Zresztą – “działam w tych klubach, więc wiem”. To w ilu pan tych klubach działa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.