Dundalk – Legia: Liga Mistrzów na żywo (TRANSMISJA, ONLINE, STREAM)

Dundalk – Legia: eliminacje Ligi Mistrzów już dziś, 17 sierpnia. Legia Warszawa jest o krok od fazy pucharowej Champions League. Gdzie obejrzeć na żywo transmisję meczu Dundalk – Legia? Transmisja TV i online meczu Dundalk – Legia – sprawdź, gdzie oglądać bój o Ligę Mistrzów.

 

Dundalk – Legia: Transmisja na żywo

Dundalk – Legia w pierwszym meczu 4. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski stają przed ogromną szansą na awans do fazy grupowej Champions League. Ostatnią przeszkodą jest mistrz Irlandii Dundalk FC, a więc – przynajmniej teoretycznie – drużyna znacznie słabsza od podopiecznych Besnika Hasi’ego.

 

Rozważania teoretyczne to jedno, a walka na boisku to drugie. Legioniści są zdecydowanymi faworytami w dwumeczu Dundalk, ale muszą to jeszcze potwierdzić na murawie. A ostatnio – i w Pucharze Polski, i w lidze – mistrzowie Polski przegrali ze znacznie niżej notowanymi rywalami. – Ostatnie dwa przegrane mecze pokazały, że moi piłkarze skupiają się na Lidze Mistrzów. Nie potrzebują dodatkowej motywacji. Wystarczającą jest ta, która wynika z faktu, że Polska czeka na swojego przedstawiciela w tych rozgrywkach od dwudziestu lat – powiedział na przedmeczowej konferencji trener Legii.

 

Dundalk – Legia: Transmisja na żywo

Miejmy nadzieję, że ta zniżka formy była to tylko dymna zasłona przed starciem pucharowym, które jest dla warszawian priorytetem. Wszak stawka jest wysoka – prestiż i możliwość gry z najlepszymi klubami Europy, a do tego wielomilionowe premie już za sam start w rozgrywkach.

Dundalk to nie Juventus, ani Milan. My zresztą też nie. Jeżeli jednak zespół z Irlandii pokonał BATE 3:0, to ma mój szacunek – powiedział Besnika Hasi na konferencji przed meczem Dundalk – Legia.

 

Dundalk FC – Legia Warszawa: Kadra mistrzów Polski na mecz Ligi Mistrzów

  • Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak;
  • Obrońcy: Michał Pazdan, Adam Hlousek, Igor Lewczuk, Jakub Rzeźniczak, Tomasz Brzyski, Łukasz Broź, Mateusz Wieteska;
  • Pomocnicy: Vadis Odjidja Ofoe, Thibault Moulin, Michał Kucharczyk, Kasper Hamalainen, Tomasz Jodłowiec, Michaił Aleksandrow, Michał Kopczyński, Steeven Langil;
  • Napastnicy: Nemanja Nikolić, Aleksandar Prijović.

Kiedy mecz Dundalk – Legia?

Pierwszy mecz 4. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów Dundalk – Legia odbędzie się w środę, 14 sierpnia.

 

Dundalk – Legia: o której mecz?

Spotkanie Dundalk FC – Legia Warszawa rozpocznie się o godz. 20.45.

Transmisja meczu Dundalk – Legia

Wszystko o transmisji z meczu Dundalk – Legia Warszawa, zarówno w telewizji jak i w internecie, czytaj na następnej stronie.

Konferencja przed meczem Dundalk - Legia
Konferencja przed meczem Dundalk – Legia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.