Śląsk II – Ślęza od 4:0 do 4:5. Dziewięć goli na Oporowskiej!

Szok na Oporowskiej! W meczu III ligi Śląsk II Wrocław – Ślęza Wrocław gospodarze prowadzili już 4:0, by ostatecznie przegrać 4:5. Ostatni cios goście zadali w ostatniej minucie meczu.

Grają III i IV liga na Dolnym Śląsku (MAPA Z MECZAMI)

Jeśli ktoś niezorientowany zobaczyłby skład rezerw Śląska, to mógłby nie wiedzieć czy to Śląsk z ekstraklasy czy z III ligi. W pierwszej jedenastce rezerw było aż sześciu zawodników z kadry pierwszego zespołu – Lubos Kamenar, Paweł Zieliński, Kamil Dankowski, Łukasz Madej, Andras Gosztanyi i Kamil Biliński, a dwóch kolejnych – Mariusz Idzik i Adrian Łyszczarz – trenuje z pierwszym zespołem.

W pierwszej połowie było to widoczne na murawie aż nadto. W 33 minucie Śląsk II prowadził już 4:0 po dwóch golach Bilińskiego oraz jednym trafieniu Łyszczarza i Madeja. Przed przerwą goście odpowiedzieli trafieniem Mateusza Kluzka, ale niewiele wskazywało na to, co się stanie w II odsłonie.

III liga: Dolnośląska jedenastka kolejki (# 4)

Po przerwie nielicznie zgromadzeni widzowie na trybunach przecierali oczy ze zdumienia. Ślęza w ciągu 10 minut doprowadziło do wyrównania! Na listę strzelców wpisali się Jakub Bohdanowicz i Dawid Molski oraz jeszcze raz Kluzek. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, zwycięskiego gola dla żółto-czerwonych zdobył Molski.