Jagiellonia – Lechia na żywo (TRANSMISJA, ONLINE, STREAM)

Jagiellonia – Lechia w meczu na szczycie 6. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk w niedzielę, 21 sierpnia (21.08.2016) o godz. 18. Jagiellonia – Lechia na żywo w telewizji i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk.

 

Jagiellonia – Lechia: Transmisja na żywo

Mecz Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk to hit szóstej kolejki Lotto Ekstraklasie. Na Podlasiu zmierzą się dwie czołowe drużyny obecnego sezonu, które dotychczas zdobyły po 10 punktów. Niestety, oba zespoły przystąpią do spotkania osłabione. O ile jednak Piotr Nowak, będzie w stanie zastąpić Sławomira Peszkę, który z powodu drobnego urazu raczej dziś nie wystąpi, to trener gospodarzy Michał Probierz będzie miał nie lada problem.

 

Trener Jagi nie będzie mógł przed wszystkim skorzystać z usług Konstantina Vassiljeva – obecnie najlepszego piłkarza w naszej ekstraklasie. Estończyk ma na koncie już 5 bramek, zaliczył także 3 asysty. Niestety, w ostatnim – przegranym przez białostocczan 0:1 spotkaniu z Wisła Płock – doznał on urazu, który wyeliminuje go z gry na co najmniej dwa tygodnie.

 

Jagiellonia – Lechia: Transmisja na żywo

Dodatkowo w ekipie gospodarzy nie będą mogli grać także Karol Świderski oraz środkowi obrońcy Ivan Runje i Guti. Mimo tych osłabień Jagiellonia zagra o pełną pulę, a to oznacza, że emocji w Białymstoku nie powinno zabraknąć.

 

Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania Jagiellonia – Lechia

Jagiellonia – Lechia: #POSTAWnaSWOICH Jaga vs Lechia

Jagiellonia – Lechia: TRANSMISJA NA ŻYWO

Jagiellonia – Lechia: GDZIE OGLĄDAĆ?

Jagiellonia – Lechia: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.