Arka Gdynia – Zagłębie Lubin na żywo (TRANSMISJA, ONLINE, STREAM)

Arka Gdynia – Zagłębie Lubin w 7. kolejce Lotto Ekstraklasy. Mecz Arka – Zagłębie w sobotę, 27 sierpnia (27.08.2016) o godz. 20.30. Arka Gdynia – Zagłębie Lubin na żywo w telewizji i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Arka – Zagłębie live stream.

 

Arka Gdynia – Zagłębie Lubin: Transmisja na żywo

Kto by powiedział przed sezonem, że mecz Arka Gdynia – Zagłębie Lubin będzie hitem siódmej kolejki Lotto Ekstraklasy. O ile Zagłębie Lubin już w zeszłym sezonie zajęło miejsce na podium mistrzostw Polski, to żółto-niebiescy są beniaminkiem. Trzeba jednak przyznać, że beniaminkiem robiącym furorę w ekstraklasie.

 

Aktualnie zajmują 2. miejsce w tabeli, a Arka jest 3. Obie drużyny mają po 12 punktów, a lubinianie są wyżej dzięki lepszemu stosunkowi bramek. Dziś jednak Arka nie stoi na straconej pozycji, bowiem na swoim obiekcie podopieczni Grzegorza Nicińskiego rozbijają kolejnych rywali.

 

Arka Gdynia – Zagłębie Lubin: Transmisja na żywo

W trzech meczach u siebie Arka wygrała 3 razy, aplikując rywali 8 goli nie tracąc przy tym żadnej. Lubinianie rozpoczęli rozgrywki od trzech zwycięstw, ale następne zanotowali 3 remisy. Dodatkowo w dwóch ostatnich spotkaniach podopieczni Piotra Stokowca nie zdobyli nawet jednego gola. Czy dziś się przełamią? W Gdyni nie będzie to łatwe, a to zapowiada emocjonujące mecz.

 

Arka Gdynia – Zagłębie Lubin: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć relację ze spotkania Arka – Zagłębie

Arka – Zagłębie: Zapowiedź meczu w Gdyni

ARKA GDYNIA – ZAGŁĘBIE LUBIN: TRANSMISJA NA ŻYWO

ARKA – ZAGŁĘBIE: GDZIE OGLĄDAĆ?

ARKA GDYNIA – ZAGŁĘBIE LUBIN: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.