Polska – Kazachstan transmisja. Eliminacje MŚ 2018 na żywo (GDZIE OGLĄDAĆ)

Polska – Kazachstan już w niedzielę, 4 września. Polacy wyjazdowym meczem z Kazachstanem rozpoczną eliminacje do mistrzostw świata w Rosji w 2018r. Gdzie będzie transmisja meczu Kazachstan – Polska? Sprawdź, wszystko co najważniejsze przed meczem Polska – Kazachstan?

 

Polska – Kazachstan: Transmisja na żywo

Kazachstan – Polska w Astanie. Tym meczem reprezentacja Polski rozpocznie eliminacje do piłkarskich mistrzostw świata Rosja 2018. Spotkanie Kazachstan – Polska odbędzie się już w niedzielę, 4 września. Polacy są zdecydowanym faworytem z meczu z Kazachami. Oczywiście trener Adama Nawałka oraz jego podopieczni nie lekceważą przeciwnika, ale realnie patrząc na siłę obu reprezentacji – każdy inny wynik, niż zwycięstwo biało-czerwonych będzie niespodzianką. A nawet sensacją.

 

Trzeba pamiętać, że Polska jest ćwierćfinalistą niedawnego Euro we Francji. Ponadto o sile naszej reprezentacji stanowią piłkarze, którzy grają w najmocniejszych ligach świata. Wielu z nich jest zresztą na początku sezonu w bardzo dobrej dyspozycji. A to oznacza tylko jedno – w meczu eliminacji mistrzostw świata Kazachstan  – Polska jesteśmy zdecydowanym faworytem.

 

Polska – Kazachstan: Transmisja na żywo

Przygotowania do meczu z Kazachstanem były pod pewnym względem nietypowe, bowiem kilku zawodników w ostatnich dniach sierpnia zmieniało klub i opuszczało zgrupowanie, by przejść badania medyczne czy podpisać umowę. Miejmy nadzieję, że pozostanie to bez wpływu na ich formę na murawie.

 

W piątek Polacy wylecą do Kazachstanu. Warto pamiętać, że między Polską i Kazachstanem są aż 4 godziny różnicy. Może to mieć wpływ na formę biało-czerwonych, ale powinni oni zdążyć się zaaklimatyzować. Mecz w Astanie rozpocznie się o godz. 22 czasu lokalnego. W Polsce będzie to godz. 18.

 

Meczem Polska – Kazachstan, biało-czerwoni rozpoczną eliminacje mistrzostw świata w Rosji w 2018 r. Przypomnijmy, że z 9 grup eliminacyjnych bezpośrednio awansują tylko zwycięzcy. Osiem najlepszych reprezentacji z drugich miejsc zagra w barażach. 

 

Konferencja reprezentacji Polski przed meczem z Kazachstanem

Polska – Kazachstan: Gdzie oglądać?

Kiedy i o której mecz Polska – Kazachstan?

POLSKA – KAZACHSTAN: TRANSMISJA, NA ŻYWO, LIVE, STREAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *