Piłkarz pobił sędziego. Kolejny mecz przerwany

Kolejny sędzia pobity. Tym razem przez zawodnika gości podczas meczu wałbrzyskiej klasy A pomiędzy Klubokawiarnią Roztocznik a Tarnovią Tarnów.

 

Walkowery i dyskwalifikacje za bójki na meczach

Mecz wałbrzyskiej A klasy (grupa III) Klubokawiarnia Rozpocznik – Tarnovia Tarnów k. Kłodzka odbył się w sobotę, 10 września. Na murawie był 2:1, gdy jeden z zawodników gości uderzył sędziego. O sprawie poinformował na facebooku Andrzej Padewski, prezes Dolnośląskiego Związku Piki Nożnej.

 

Padewski dodał również, że reakcja związku będzie bezwzględna. “Czterdziestoletni kopacz (bokser) klubu Tarnovia pobił wczoraj sędziego. Teraz będzie za to odpowiadał karnie oraz z powództwa cywilnego. Będziemy się domagać zwrotu kosztów organizacji meczu, kosztów dojazdu. Oraz innych kosztów które wyniknęły z tyt. przerwanego meczu. Natomiast klubowi grozi wycofanie z rozgrywek” – napisał szef DZPN.

 

Bójki i przerwane mecze – jest komunikat DZPN

Niestety, agresywne zachowania na boiskach małych lig na początku obecnego sezonu to już prawdziwa plaga. Nie ma weekendu, by nie dochodziło do gorszących zachować wobec sędziów ze strony kibiców czy zawodników, czy bójek między piłkarzami.

 

Przerwany mecz Klubokawiarnia Roztocznik – Tarnovia Tarnów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.