Sporting – Legia na żywo online. Liga Mistrzów live (KIEDY MECZ, TRANSMISJA, STREAM)

Sporting – Legia na żywo online. Liga Mistrzów na żywo: Sporting CP – Legia Warszawa w drugim meczu grupowym Ligi Mistrzów już we wtorek, 27 września. Gdzie obejrzeć na żywo transmisję meczu Sporting – Legia? Transmisja telewizyjna oraz internecie spotkania Sporting CP – Legia Warszawa.

 

Sporting – Legia: Transmisja na żywo

Legia Warszawa we wtorek, 27 września rozegra swój drugi mecz w bieżącej edycji Ligi Mistrzów. Po sromotnej porażce w pierwszym meczu z Borussią Dortmund, mistrz Polski zagra teraz w Lizbonie ze Sportingiem. Po pierwszej kolejce spotkań oba zespoły mają zerowy dorobek punktowy, ale to Portugalczycy zaprezentowali się znacznie lepiej. Podopieczni Jorge Jesusa bardzo długo prowadzili na Santiago Bernabeu, a zwycięstwo, albo choćby jeden punkt,  dali sobie wydrzeć w samej końcówce meczu.

 

Sporting – Legia na żywo online. Legioniści w tym czasie ulegli Borussii Dortmund aż 0:6, co było początkiem końca trenera Besnika Hasiego w Warszawie. Czarę goryczy przelała porażka z Zagłębiem Lubin u siebie 2:3.

 

Sporting – Legia: Transmisja na żywo

W klubie przy Łazienkowskiej mamy już nowego trenera. W piątkowym meczu z Wisłą Kraków, Legię prowadził Aleksandar Vuković, ale od początku było wiadomo, że to rozwiązanie tymczasowe. Od soboty nowym coachem mistrza Polski jest Jacek Magiera, kiedyś zawodnik Legii, a ostatnio trener pierwszoligowego Zagłębia Sosnowiec.

 

Czy nowy szkoleniowiec tchnie w zespół nowego ducha? Z pewnością zadanie ma bardzo trudne, bowiem zaczyna od bardzo trudnego spotkania w Lidze Mistrzów. Sporting jest żądny rewanżu po pechowej porace z Realem i z pewnością będą chcieli efektownie pokonać Legię.

 

Jak warszawianie poradzą sobie w meczu  Sporting CP – Legia Warszawa w Lidze Mistrzów? Kibice zobaczą drugi mecz mistrza Polski w Champions League w telewizji lub w internecie. Sprawdźcie, gdzie obejrzeć spotkanie mecz Sporting – Legia na żywo.

Spoting CP – Legia Warszawa: Transmisja na żywo w telewizji i w internecie. 

Sporting – Legia: Pierwszy dzień pracy Magiery przy #Ł3


Transmisji Sportoing CP – Legia Warszawa – relacja w telewizji oraz w internecie, czytaj na następnej stronie

 

Kiedy mecz Sporting – Legia?

Sporting – Legia: O której mecz?

Sporting CP – Legia Warszawa: gdzie oglądać?

Sporting CP – Legia Warszawa: Transmisja meczu Ligi Mistrzów

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.