Karramba… 7:0 na koniec Region’s Cup nic nie dało

Reprezentacja Dolnego Śląska na zakończenie turnieju kwalifikacyjnego UEFA Region’s Cup rozbiła drużynę FC Caramba Ryga 7:0. Niestety, nie dało to awansu do finałów, o czym było wiadomo już wcześniej. Zaważył ten pierwszy mecz…

 

Regions Cup 2007. Oto jak potoczyły się losy naszych mistrzów Europy

W ostatnim meczu turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Europy UEFA Region’s Cup reprezentacja Dolnego Śląska grała z drużyną z Rygi. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego w efektowny sposób pożegnali się z legnicką publicznością rozbijając Łotyszy 7:0. Niestety, na niewiele się to zdało, bowiem już przed spotkaniem było wiadomo, że awans do przyszłorocznego turnieju finałowego zdobyła drużyna z Lizbony.

 

Tym bardziej szkoda pierwszego spotkania na turnieju, właśnie z Portugalczykami, w którym przegraliśmy dość pechowo 0:2. Później graliśmy z każdym meczem lepiej, a przede wszystkim skuteczniej. A właśnie skuteczności najbardziej zabrakło na inaugurację.

 

Rumak out? Jestem za, a nawet przeciw (SONDA)

Na pocieszenie warto odnotować fakt, że Damian Niedojad (Lechia Dzierżoniów) został z 4 golami królem strzelców legnicko-polkowickiego turnieju. Ponadto bramki dla naszej ekipy zdobywali: Daniel Łuczak (Śląsk II) i Jakub Jakóbczyk (Ślęza) po 2, Adrian Niewiadomski i Maciej Firlej (obaj Ślęza) – po 1.

Grupa 4 eliminacji Region?s Cup – wyniki

24 września

  • Dolny Śląsk ? Lizbona 0:2
  • FC Caramba Ryga – FC Zvezda – FOTS Victoria 1:1

26 września

  • Lizbona – FC Caramba Ryga 2:0
  • Dolny Śląsk – FC Zvezda – FOTS Victoria 3:1

28 września

  • Dolny Śląsk – FC Caramba Ryga 7:0
  • FC Zvezda – FOTS Victoria ? Lizbona 0:1

One thought on “Karramba… 7:0 na koniec Region’s Cup nic nie dało

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.